Wpis z mikrobloga

Ktoś brał wenlafaksynę? Biorę teraz 75mg przez pierwszy miesiąc, w drugim mam brać dawkę 150mg. Mam nerwicę. Jak zadziałała na Was wenla?

1. Jak działa na libido i erekcję?
2. Bardzo Was aktywizowała? Jest motywacja do działania?
3. Jak z fobią społeczną? Dodaje pewności siebie? Sprawia, że byliście bardziej otwarci? Jak z poczuciem własnej wartości?
4. Jak z nastrojem? (wcześniej brałem escitalopram, z nastrojem było git)
5. Ile utrzymywały Wam się skutki uboczne na początku?
6. Jak z alkoholem?

Pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#snri #wenlafaksyna #ssri #depresja #nerwica #fobiaspoleczna #psychiatria #antydepresanty #alventa #zdrowie #psychologia #narkotykizawszespoko #przegryw #leki #libido #psychotropy
  • 21
@dangelorussel 6 miesięcy
Podobnie jak ty 75mg pierwszy miesiąc, potem 150.

Trzęsły mi się po niej ręce, miałem problemy ze spaniem i prawie nie mogłem jeść.
6 miesięcy się tak męczyłem bo ufałem lekarzowi, który mówił, że przejdzie i że "niech Pan nie przesadza, chyba nie jest, aż tak źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)"

Było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też choruję na nerwicę (
@dangelorussel: 150mg here.

1. Libido bez zmian, erekcja bez zmian, pptrzebuje wiecej czasu do orgazmu, zona nie narzeka :)
2. Tak, jest poprawa z tak 0% powiedzmy do 80% checi do dzialania. #!$%@? na rowerze.
3. Mi dodalo pewnosci, czesciej sie odzywam, czesciej cos robie.
4. U mnie nastroj troche lepszy.
5. W sumie nie mialem za wiele skutkow ubocznych - okazjonalnie zawroty glowy, czasem lekki bol glowy, ale po miesiacu
@dangelorussel nie poczułem poprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem #!$%@? tylko inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niby miałem #!$%@? na wszystko ale tak naprawdę to nie miałem, nadal się za bardzo przejmowałem.

Przed tym brałem, trazodon, escitalopram, sertraline.
Z tego wszystkiego chyba najmniej inwazyjny był ten trazodon.
I chyba po tym czułem się w miarę spoko.
Pregabalina była spoko, do momentu, aż się od
Libido po wszystkich z SSRI miałem zerowe...

Po pregabie z koleji, aż za duże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kartofel322 Kurde, dlaczego wszystkich ta prega tak pomagała (ʘʘ). U mnie tylko zaburzenia mowy, ruchowe i gorsza pamięć XD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SaintWykopek: pregaba to gówno jak każdy lek mieszający w GABA rośnie na to tolerancja
A odstawianie tego to piekło

Jak w szpitalu znowu chcieli mi dać pregabe powiedziałem im, że nie chcę tego i opowiedziałem co się ze mną działo przy odstawianiu i ordynator od razu powiedział, że rozumie i dał właśnie tą wenaflaksyne
Jestem na maxymalnej dawce podobno
150-0-150
I spoko
Libido jak zawsze na bardzo dobrym poziomie ( ͡