Wpis z mikrobloga

Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem na kolory. (Otwórz w nowej karcie.)

Tag do obserwowania -> #liczymylockdown

Na niebiesko pokolorowane ostatnie 7 dni.

Plus przy pierwszym komentarzu -> zawołam do następnego

Tabela zawiera średnią kroczącą (7 dniową)

Pełna tabela:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1P5lGkYE2ZFPqVXoqoTxvcd9m9hkB2ZP-XA4a-uAXgZs/edit?usp=sharing

#idziemypolockdown #koronawirus #narodowakwarantanna
taior3 - Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem ...

źródło: comment_1622540941u4f4r5MHK2iOoQRIkmihrj.jpg

Pobierz
  • 26
Mamy już tak niski procent pozytywnych


@DMiros: ale jak to? Przecież te testy są nic nie warte i bardzo często dają wyniki fałszywie dodatnie. To przez to były lockdowny a nie przez prawdziwą ilość zakażeń. hurr durr ale jak, poniżej 1% może spaść? Ano może.
@NijuGMD
@taior3
zabielilo ale przewidywania że na 1.06 cała Polska wejdzie do białej się nie sprawdziły. W ogóle kuriozum jest, że mniej niż 1% badanych jest chora :D a ciągle we wtorki, środy, czwartki 60k testów robione. W głowie mi się to nie mieści, że było średnia ponad 45% pozytywnych
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@taior3: 0.98% pozytywów (ʘʘ)
A dziś rano słyszałem straszenie, że co z tego, że spadają zakażenia jak ludzie tak chętnie wychodzą, zaraz będzie 4 fala i 10k zakażeń dziennie xD
Ci debile pseudo dziennikarzem chyba się zesrają jak wszystko minie i będzie po 50/100 zakazen dziennie albo mniej. Przecież nie będzie czym straszyć. Pewnie wtedy zacznie się wymyślanie nowych mutacji i #!$%@? o tym, że 15 fala