Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 491
W moim korpo, panie z HR co tydzień wysyłają newsletter z aktualnymi bzdurami, żeby i one miały jakieś zajęcie. Było już o kobietach w biznesie, pay gap, black history month, a wczoraj przyszło pride month. Tym razem nie wytrzymałem i wysłałem odpowiedź z zapytaniem, czy będziemy też święcić white pride month ( ͡ ͜ʖ ͡) Będzie się działo.

#korposwiat #uk
  • 73
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że ludzie piszący takie posty są albo kompletnymi idiotami, albo dziećmi, które piszą baity w przerwach między lekcjami. Dorosły i normalnie myślący człowiek by się najpierw zastanowił, po cholerę robić takie rzeczy. A jeśli to tak na poważnie, no to mam nadzieję, że Cię tam wezmą w obroty i ustawią do pionu - najwyżej będzie płacz na tagu, że niedobry brytol wywalił prawilnego ziomeczka z roboty na zbity pysk ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: Aha, pięknie się zesrałes.W UK po takim mailu masz konkretne problemy i życzę powodzenia jak następny pracodawca zapyta o referencje albo powód zwolnienia. Pics or it didn't happen a nie baitujesz glupotami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@nbdpol: ale czemu by go mieli ustawić do pionu i nasrać mu do papierów xd skoro jest black month, lgbt month to czemu nie white, normalne pytanie. Wam lewakom od tej politycznej poprawności się już pogorszyło.
  • Odpowiedz
  • 2
@dolOfWK6KN xD czemu interesuje cię white pride month?
Mimo że nasza skóra jest biała, dla zachodniakow nigdy nie będziemy "biali". Raczej people of color. White to taki bardziej zachodnio europejski, Słowianie raczej się nie wliczaja. My nigdy nie mieliśmy kolonii ani nie braliśmy niewolników nie wiadomo skąd.

Proponuję Slav Pride Month.
  • Odpowiedz
@nbdpol: czyli nie można mieć swojego zdania. Musisz być tępą owieczką w korpo machinie. I tak 99% społeczeństwa - łeb na dół, nie będę się odzywał, byle mi płacili
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: u mnie w pracy w stołówce jest taki plakat o jakiejś babce, która jest dosłownie totalnym szarakiem, oprócz tego że jest lesbijką - lgbt. W sensie że babka jest na plakacie, stawiana poniekąd jako ktoś kto osiągnął coś niesamowitego (bo przecież na plakacie, z profesjonalnym zdjęciem) a nie zrobiła absolutnie nic xD #!$%@? kuriozum. No i też mam w korpo tą #!$%@?ą propagandę jakieś pride month itp, rzygać się chce.
  • Odpowiedz