Wpis z mikrobloga

Hallo. Chciał bym zamontować - bass shaker by zwiększyć immersję w grach, zwłaszcza ściganek typu Forza i project cars. XSX niestety nie posiada żadnych wyjść audio. Ale w tv mam hdmi arc oraz optyczne wyjście. Czy mogę zamontować działający zestaw pod tv, jeżeli tak to jak? ;)
#audio #xbox #simrace
  • 5
@Stefan5 zapewne to coś ma wejścia analogowe tylko, chyba jedyną opcją co przychodzi mi do głosy podłączyć go pod wyjście głośnikowe z TV, jeżeli tv osobno obsługuje głośność na głośniki i słuchawki, to powinno to działać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stefan5: normalnie z konsoli hdmi out do tv in. A bass shaker podłączasz kablem RCA pod sub out w tv. Będziesz mlontowac więcej niż jeden to łączysz je ze sobą szeregowo (zakładając że są 4-ohmowe)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sberatel @apode myślałem bardziej w stronę zakupu jakiegoś wzmacniacza i połączenie go z tv za pomocą HDMI arc lub optical a następnie ze wzmacniacza ten głośnik niskotonowy(bass shaker) oraz subufer z dwoma głośnikami które mam teraz spięte z tv. Tylko nie wiem jaki to powinien być wzmacniacz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sberatel @apode myślałem bardziej w stronę zakupu jakiegoś wzmacniacza i połączenie go z tv za pomocą HDMI arc lub optical a następnie ze wzmacniacza ten głośnik niskotonowy(bass shaker)

oraz subufer z dwoma głośnikami które mam teraz spięte z tv. Tylko nie wiem jaki to powinien być wzmacniacz
@Stefan5:
No tak jak piszesz to byłoby najrozsądniej i najprościej. Wzmacniacz dobierasz wg swoich preferencji. Wszystko zależy co, w jakiej ilości, jakiej mocy, jakiej