Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#praca #it #programowanie #programista15k

Jestem po trzydziestce. Mgr. Inz. Informatyk. Studia ukonczone z ocena bdb na czolowej uczelni. Zawsze najwyzsze oceny z projektow i przedmiotow zawodowych.
Pomimo wyksztalcenia nigdy nie zostalem programista i zrobilem kariere w innej branzy. Nie przepracowalem nawet jednego dnia piszac kod inny niz na studia czy dla rozrywki. Nie mam jezyka programowania w ktorym jestem biegly. Znam po troche wszystkiego.

Teraz na starosc marzylobymi sie zostanie programista i pracowanie zdalnie. Jest na to jeszcze jakas szansa w moim wieku?
Czego warto byloby sie nauczyc i jak rozpoczac szukanie pracy bez komercyjnego doswiadczenia?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bf15d4f770ef000bed5516
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 14
Bo dotychczas zarabiam wiecej niz 5 programistow ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: W jakiej branży bez doświadczenia, zawodu, wykształcenia(w tym kierunku) i firmy można zarabiać te 50-70k pln/msc w polsce?
Założyłem sobie że mówimy o sytuacji gdzie nie prowadzisz firmy i pracujesz w polsce.
OP: @WykopanyDzon
Moja obecna praca jest scisle stacjonarna. Nie mam mozliwosci pracowac zdalnie.
Pomysl jest taki zeby owszem zarabiac mniej ale przeprowadzic sie do miejsca z nizszymi kosztami zycia.

@TomaszA2
Mam drugi fakultet i lata doswiadczenia w branzy z nim zwiazanej. Nie w polsce bo tu nawet nie ma tej galezi przemyslu. Oczywiscie nie od razu zarabialem tyle co teraz ale od poczatku byly to zarobki lepsze niz poczatkujacy programista.

Ten