Wpis z mikrobloga

Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem na kolory. (Otwórz w nowej karcie.)

Tag do obserwowania -> #liczymylockdown

Na niebiesko pokolorowane ostatnie 7 dni.

Plus przy pierwszym komentarzu -> zawołam do następnego

Tabela zawiera średnią kroczącą (7 dniową)

Pełna tabela:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1P5lGkYE2ZFPqVXoqoTxvcd9m9hkB2ZP-XA4a-uAXgZs/edit?usp=sharing

#idziemypolockdown #koronawirus #narodowakwarantanna
taior3 - Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem ...

źródło: comment_1623317514ioJ0C7LcHXL49GcGMtpXe1.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@taior3: Horban w wywiadzie dla Zetki wczoraj mówił, że maseczki nie będą obowiązkowe jak zakażenia spadną do jednego na 100K, czyli do max 500 dziennie. Jak myślicie, czym się z tego wykpi?
  • Odpowiedz
@Iudex: będą udawać, że nic takiego nie miało miejsca tak samo jak zrobili z progami bezpieczeństwa, które OP wkleja codziennie, dziennikarze w większości nie będą dociekać a jak się zapytają o to konkretnie to wskażą na jakiś czynnik, który nie pozwala na to, żeby zluzować. Np niestety liczba aktywnych przypadków ciągle utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@taior3: Wynik oscylował wokół 1/100k rok temu w okresie kwiecień–lipiec, obecnie jest niższy niż w dniach:
07–13.04
19–24.04
29.04
12.05–01.06
07–21.06
22–31.07
Łącznie, na 122 dni tego okresu przez 60 dni (prawie 50%) średnia 7-dniowa była wyższa niż dziś, czyli już jest całkiem dobrze.
  • Odpowiedz