Wpis z mikrobloga

Pytanie do ekspertów z tagu #rower #ebike

Jak obecnie wygląda sytuacja z e-bike? Z jaką kwotą trzeba się w tym momencie liczyć aby kupić sensowny rower elektryczny i czy przewiduje się, że w najbliższym czasie ceny takich rowerów będą spadać czy raczej utrzymywać się?

Niestety nie miałem dotychczas wiele styczności z e-bike. Jeździłem przez kilka dni na Rotwildzie R.C+ i był świetny ale niestety jego cena wydaje mi się kosmiczna :D

#kiciochpyta
MG78 - Pytanie do ekspertów z tagu #rower #ebike 

Jak obecnie wygląda sytuacja z e...

źródło: comment_16234294671X02ELqIpCvGJo0rDVmEvN.jpg

Pobierz
  • 10
w najbliższym czasie ceny takich rowerów będą spadać czy raczej utrzymywać się?


@MG78: ja bym obstawiał że będą drożeć.
Co do kwoty to się nie wypowiem, ale znajomy szukał do 7k a skończyło się na bodajże 10k i stwierdzeniu że nic niżej nie było warte ceny.
@MG78: €1500+ to jest minimum i to przy jakimś rowerze miejskim, a przy MTB czy innych elektrykach to tylko więcej.

Chyba, że chcesz jeździć na Chińczykach albo samoróbkach.
Powiem tak, wystawiłem używaną samoróbkę za 7,5, z czystym sumieniem mogę polecić, sporo części wrzuconych extra. Wyświetlenia są, chętnych brak. Ponieważ chiński rower można kupić za 1500 a ten za 2500-3500 to końcowy klient kupi rower chiński za 5500 na gotowo, a potem dołoży w serwisie. PRO TIP - dlaczego prezerwatyw nie kupuje się w Chinach? Bo są za małe. Podsumowując - musisz kupić rower pod siebie, a nie pod konkretną cenę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG78: ja sie wlasnie rozgladam za mtb na przyzwoitych czesciach i pelnym zawieszeniu po wyprobowaniu kilku wypozyczonych- najtansze warte uwagi rowery to haibike allmtn 2.0 i nduro xduro 2.0 z 2020 roku, cena w okolicach 17k ale ciezko znalezc inna rame niz L xd dostepnosc ogolnie jest tragiczna. Miejskich duzo, zalezy jakiego szukasz