Wpis z mikrobloga

Czy będąc spaślakiem 105 kg zalecane maksymalne tempo utraty wagi w okolicach 1kg na tydzień mnie obowiązuje? Bo na antydepresantach mi zleciał w #!$%@? mocno apetyt i jem aktualnie 1500 kcal dziennie zmuszając się do jedzenia (bez tego mógłbym na jakichś 1100 lecieć) i nie wiem czy to bezpieczne i powinienem korzystać z okazji i chudnąć szybciutko, czy lepiej podbić te kalorie. Codziennie robię sobie spacery na kilkanaście kilometrów, wychodzi mi że mogę przy tym spalać nawet coś koło 1k kcal za każdym razem.

#odchudzanie #mirkokoksy #medycyna #dieta #chudnijzwykopem
  • 9
@kerdian: Uważaj bo przyjdzie taki czas ze Twoj organizm przyzwyczai się do tych 1500, waga będzie stała a Ty kalorii już z niczego nie zetniesz. Ja się doprowadziłem do 1300 kcal i 6 treningów i drugi raz bym tego błędu w życiu nie popełnił. Jakby Ci leciało kilo/tydzień to będzie spoko, na początku jeszcze woda jak szalona leci.
@trackEvent: Mam nadzieje ze wiesz to z doświadczenia i doradzasz na podstawie doświadczenia a nie tego co przeczytałeś w internecie :)
@kerdian: ja tego z palca nie wyssałem i tylko Cię ostrzegam, mam nadzieje ze sobie nie narobisz kłopotów z gospodarka hormonalna :) rób jak wykop radzi :p
@Matt3rs: przy 1300kCal i 6x treningach nie chudłeś? Tak na chłopski rozum adaptacja metaboliczna nie zachodziła, zachodził katabolizm niepotrzebnych mięśni poprzez zagłodzenie organizmu i problemami z hormonami.

Jezeli twierdzisz inaczej warto zgłosić sie do jakiegoś badacza by przeprowadzić eksperyment z pełnymi badaniami, bo możesz być kluczem do podboju kosmosu i głodu na świecie (zmniejszenie zapotrzebowania na energie).