Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 412
Tldr: urodzinowe #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako, że dzisiaj jest ostatni dzień kiedy mam 22 lata (a jak możecie sobie wykalkulować od jutra bedę mial 23 ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to postanowiłem zrobić urodzinowe rozdajo.

Najpierw myślałem o alkoholu ale wypijecie i wuja z tego zostanie, co najwyżej ból wątroby. Do wygrania są więc kursy (tak dobrze słyszycie samorozwój kurła ( ͡° ͜ʖ ͡°)):

- 2 dowolne kursy udemy (lub innej platformy) łacznie do ok. 120zł dla wylosowanej osoby
- 1 dodatkowy kurs dla osoby która wrzuci najbardziej plusowany mem o tematyce IT

Teraz troche o mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tym roku udało mi się spełnić jedno z moich marzeń a jednocześnie plan że do 23 roku życia zostanę programistą (java here). Udało się dokładnie 3 miesiące i 1 dzień temu, na tyle dobrze, że w pierwszej pracy IT zarabiam ponad 6k na ręke (co oczywiście cieszy bo w poprzedniej pracy zarabiałem między 1800-2560zł) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem, że nie jestem jakiś dobry (raczej przeciętny) i że jest dużo lepszych programistów z niższymi pensjami no ale cóż, trafiłem na bardzo spoko ludzi (ʘʘ)

Z innych ciekawostek to w ubiegłym roku zdałem prawko (za 6tym razem xD), świętowałem 3cią rocznicę z moją piekną dziewoją B) oraz #!$%@?łem 15k na giełdzie xDD To ostatnie mam zamiar odrobić w 2 lata czyli został jeszcze rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Plany na przyszłość to ofc coroczne wakacje, zostanie midem do 25 roku życia i nakupienie troche zestawów lego co by się nie zasiedzieć przy kompie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie jutro ok. 20:00 przez mirko random czy jak tam się to zwie. Zielonki mogą brać udział o ile konto założone przed tym wpisem. To tyle, trzymajcie się.

#programista15k #rozdajo #udemy #kursy #wygryw ?
MrFisherman - Tldr: urodzinowe #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako, że dzisiaj jest ostatni dz...

źródło: comment_1623855339ntXODcaMp0iMKiQSTTd0Hg.jpg

Pobierz
  • 35
@MrFisherman: Ja do 23 roku życia bym chciał te studia skończyć.(czyli bez potknięć)
Nie pracuję jako programista jeszcze ale tym się nie martwię, bo już masa ludzi utwierdziła mnie że z moimi zdolnościami dam sobie radę.(pętla, niepewność wraca i ktoś doradza)
studia zaoczne czy dzienne? Ja moje zaoczne traktuje na zasadzie "dla papierka"


@MrFisherman: Dzienne, również dla papierka ale na niezawodowych przedmiotach "dają mi w kość".(m.in. fizyka, elektrotechnika, część matematycznych przedmiotów, "podstawy kreatywności"...)