Wpis z mikrobloga

Nie wyrabiam z tego, że wykopki wierzą w obiegowy mit, że laski lecą na przystojniaków i chadów. Jedyne co się zgadza w waszych przekonaniach to to, że lecą na wzrost.

Reszta leży. Laski nie lecą na żadne kaloryfery tylko na brzuch piwny i na grubokostnych, łysiejących miśków z rozlazłym tatuażem i twarzą nieskalaną myślą. Najlepiej jak mają oni wyroki w zawiasach na koncie i robią lewe interesy.

Kobieta lubi emocje, gdy np. policja robi jej i misiowi wjazd na chatę w środku nocy.

Na przystojniaków to lecą nastolatki i studentki 1-2 roku. Kobieta jak widzi kaloryfer i Chada to uznaje to za niemęskie i zniewieściałe. Czasami są z przystojniakami, ale i tak misiek zawsze wygra i będzie kochany 100 razy bardziej, a jak zachoruje to mu będzie przynosić rosołki, jak policja wbije na chatę to będzie walczyć z nimi jak lwica, żeby misia nie wynieśli za przekręty. Jeśli chodzi o charakter to misio musi być ekstrawertyczny i przy grillu najgłośniej gadać i śmiać się tubalnym głosem z piwem w ręku.

Nie chce, żebyście zmarnowali kolejne lata, więc podsumowując skonsolidowana lista na co lecą laski:

-180-190 wzrostu (mają świra na tym punkcie)
-kasa z przekrętów
-grube kości i nadgarstek oraz brzuch piwny
-twarz miśka albo recydywisty i spojrzenie jakbyś każdemu chciał dać w ryj
-prymitywizm i ekstrawersja
-rozlazłe tatuaże na ramieniu
-łysinka

Nie dziękujcie, że was wyciągnąłem z mroków nieświadomości

#blackpill #redpill #rozowepaski #chad #wzrost #kobiety
  • 62
Nie chce, żebyście zmarnowali kolejne lata, więc podsumowując skonsolidowana lista na co lecą laski:


-180-190 wzrostu (mają świra na tym punkcie)

-kasa z przekrętów

-grube kości i nadgarstek oraz brzuch piwny

-twarz miśka albo recydywisty i spojrzenie jakbyś każdemu chciał dać w ryj

-prymitywizm i ekstrawersja

-rozlazłe tatuaże na ramieniu

-łysinka


@Ynfluencer: nie trzeba złotego łańcucha?
@Ynfluencer:

Nie wyrabiam z tego, że wykopki wierzą w obiegowy mit, że laski lecą na przystojniaków i chadów. Jedyne co się zgadza w waszych przekonaniach to to, że lecą na wzrost.


Niczego głupszego dziś nie przeczytałem. Laski lecą na mordę, jeśli chodzi o wzrost to musisz być zauważalnie wyższy od niej.
@laxmanCR7: Nie żartuję. Przez lata żyłem w przekonaniu, że laski lecą na przystojniaków i chadów, prałem tym łeb innym chłopakom. Postanowiłem poobserwować i wszystkie najlepsze laski widzę zawsze z miśkami z brzuchem i to nie karyny jak mi tu zaraz zarzucicie, tylko normalne dziewczyny też.

Na przystojniaku laski zawieszą oko czasem, ale ogólnie jest antymęski i nie będą w niego tak zapatrzone jak w misia, który "może nie jest idealny ale
@Dziki_Nomad: Tak, ja wiem, że to jest atrakcyjne i wysoką ekspresją androgenów przyciąga kobiety, ale te twarze nie są piękne obiektywnie, tak jak Johnny Depp, Tom Cruise itd, nie ten typ. Kobiety lecą na patologiczny nadmiar androgenów. Przeważnie na miśków, którzy byli w trakcie cyklu na sterydach, a potem zeszło z nich i zostały mięśnie, ale obrosły tłuszczem. To jest najatrakcyjniejszy typ dla kobiety. Sam żałuję, że nie wziąłem sterydów, gdy
ale te twarze nie są piękne obiektywnie

Still wysoko zandrogenizowany "przystojniak" > wysoko zandrogenizowany "brzydal".

Przeważnie na miśków, którzy byli w trakcie cyklu na sterydach, a potem zeszło z nich i zostały mięśnie, ale obrosły tłuszczem.

Jakieś dane na poparcie tego? Bo to brzmi jakbyś oparł tą hipotezę na paru swoich znajomych, których pewnie i tak nie oceniasz obiektywnie. Mogę podać odwrotne przypadki jako anegdotę.

u których w wyglądzie nie ma ekspresji
@Dziki_Nomad: Bo to jest kwestia rozmieszczenia receptorów androgenowych na ciele, enzymów itd. Jak masz dużo receptorów androgenowych w skórze głowy a niski poziom androgenów to i tak możesz wylysiec. To zbyt złożone, dlatego trzeba się przypatrywać rzeczywistości i fakty są takie że laska za miśkiem skoczy w ogień, a przystojniaka będzie traktować z niechęcią, choćby też dlatego, że bardzo ważna jest opinia innych dla kobiet i boją się stygmatyzacji. Dlatego chcąc
@Ynfluencer:

Odpowiedz sobie tak szczerze, ale naprawdę szczerze. Czy wierzysz w to co piszesz :D ? Wiesz jakiego (prawie) KAŻDA kobieta chciałaby mieć chłopaka pod względem wyglądu? Nie żadnych ,,zarośniętych miśków" tylko o takiego jaki jest na zdjęciu. Zarośniętych miśków to biorą kobiety które wiedzą, że nie mają żadnych szans u przystojnego mężczyzny.
Pobierz
źródło: comment_1624030432cYV7HcVhUWBrQZeh7IHcnN.jpg