Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
106,7 kg ()
To już prawie 10 kg
Ostatnio tyle chyba jeszcze w gimnazjum ważyłem XD

Jedyna wadą tego że nie witać tak bardzo po tobie że jesteś gruby, jest to że nie widać też za specjalnie jak schudniesz ._.
Ale nie ma co się dołować
Do 80kg jeszcze trochę czasu ( ͡º ͜ʖ͡º)

#dieta #chwalesie #chudnijzwykopem #dziendobry
  • 8
  • Odpowiedz
@podajnik: Ludzie z boku bardziej widzą zmiany w wyglądzie niż Ty sam, przynajmniej ja tak mam. Jak nie zwracam uwagi to myślę, że wyglądam tak samo, a potem patrzę np. na zdjęcie sprzed 3 czy 5 lat i jednak się inaczej wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciśnij dalej!
  • Odpowiedz
@Sylvath: ja zrzuciłem ponad 15 kg… po pewnym czasie Ty tego nie widzisz a widza ludzie z bliskiego otoczenia. Zacznij mierzyć obwody to wtedy zobaczysz jak ładnie schodzi :) propsy!
  • Odpowiedz
@Sylvath: kwestia czasu. Ktoś znajomy po miesiącu dwóch powie że schudłeś. Wiem to z doświadczenia sam w 9 miesięcy straciłem 30kg i dostawałem wiele komplementów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sylvath rób kontrolne zdjęcia co X kilo. Łatwiej się wtedy widzi zmianę. Bo gdy zmiana jest stopniowa a ty widzisz się codziennie w lustrze to faktycznie nie dostrzegasz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PonuryBatyskaf: w teorii?
South Beach
W skrócie produkty o niskim indeksie glikemicznym
Produkty pełno ziarniste, kaszę i ryż zamiast ziemniaków, brak cukru i mięso grillowane a nie smażone, bez alkoholu
Całkiem smaczne i możesz jeść do syta.
Ale nie trzymam się jej jakoś baardzo skrupulatnie
Alw najwięcej roboty robi nie #!$%@? gotowego żarcia z biedry XD

No i ruch, więcej ruchu

Głównie to wraz ze zniesieniem obostrzeń to poruszam się więcej
  • Odpowiedz