Wpis z mikrobloga

Yerba Mate Tycoon jest już dostępny na systemach Linux/macOS( ͡° ͜ʖ ͡°), co chwilę ktoś pytał o Linuxa i nastał ten moment( ͡° ͜ʖ ͡°). Oprócz tego pracowałem troszkę nad różnymi innymi rzeczami w grze. Doszły osiągnięcia Steam, targi handlowe, ustawienia pracowników (są owocowe czwartki xD), możemy ukrywać powiadomienia, naprawiłem też masę błędów, ale w sumie dodałem też dużo nowych, to w sumie nic się nie zmieniło, ale było też sporo różnych poprawek( ͡° ͜ʖ ͡°)
#donislawyerbamatetycoon

#donislawdev <-- Zapraszam do obserwowania
Link do gry o yerbie

Dla atencji wrzucam screena z platformy Steam ze statystykami sprzedaży (% sprzedaży gry w danym kraju + % zysku). Oczywiście w tym miesiącu będą pełne dane ze wszystkimi liczbami :-}
PS: sprzedam nerkę.
Dla zainteresowanych pełna lista zmian, można spojrzeć na ostatnie zmiany

#steam #gry #yerbamate #yerbamatewykopclub #gamedev
DonislawDev - Yerba Mate Tycoon jest już dostępny na systemach Linux/macOS( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: comment_16251272292b2H81VCk69xjOHvacsCso.jpg

Pobierz
  • 9
@mohawk: jeśli nasz rząd będzie dalej rządzić jak rządzi to już wkrótce nie trzeba będzie sięgać do Argentyny - ona przyjdzie do nas (i jeszcze nas przegoni)...
@trejn:
Kiedyś każdy mógł mieć karty na start, obecnie gra musi spełnić "pewne" wymogi, nikt nie zna ich dokładnie, ale chodzi tutaj najprawdopodobniej o ilość sprzedanych sztuk/zysk z gry, choć nie wiadomo jaka wartość kwalifikuję się do kart. Jak pisałem z innymi developerami, to ponoć gdzieś tak 5-10 tysięcy sprzedanych sztuk odblokowuje karty, ale nikt nie zna dokładnie algorytmu odblokowania kart.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-}