Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Co się Julki zesraly, bo nauczyciel chce podejść do tematu poważnie i przygotować je fizycznie tak jak wskazuje na to nazwa przedmiotu.

  #bekaztwitterowychjulek #bekazpodludzi

  odpowiedzi (165)

 • avatar

  Dzień dobry moi drodzy mili kochani za 20min wschodzi słońce, a ja z żoną na porodówce czekamy na drugiego synka ;) trzymajcie kciuki!
  #chwalesie

  odpowiedzi (63)

 • avatar

  Nie no nie dam już rady oglądać tych filmików od stop cham.

  - Ktoś włącza się z parkingu równoległego do ruchu i nie widzi Cię w martwym polu? Przyspiesz! Teraz zamiast zero rozwalonych samochodów są dwa.
  - Ktoś zaczyna wjeżdżać na pas którym jedziesz 20 metrów przed Tobą? Nie hamuj! Bo po co, skoro można trąbić i rozwalić samochody w imie zasad.
  - Zaczynasz wjeżdżać na rondo, a ktoś robi dokładnie to samo na następnym wjeździe? Przyspiesz! W końcu po co zdjąć nogę z gazu, żebyście wszyscy mogli płynnie i bez zatrzymywania przejechać? Aha, poamiętaj o klaksonie i wyzywaniu od ku*ew!
  - Jedziesz miastem na "pięćdziesiątce"? Przyspiesz przynajmniej do 80km/h! Wtedy na pewno nic CIę nie zaskoczy w ruchu miejskim!

  I pamiętaj - klakson, klakson i jeszcze raz: klakson.

  Mam wrażenie, że wiele z tych filmików po prostu jest prowokowana przez nagrywających. Ktoś ze spokojnym usposobieniem po prostu w tych sytuacjach "odpuszcza" dla bezpieczeń”stwa swojego i innych.

  #stopcham
  pokaż całość

  odpowiedzi (94)