Wpis z mikrobloga

  • 900
Ojciec powiedział do swojej córki: ′′Skończyłaś szkołę z wyróżnieniem, oto samochód, który nabyłem wiele lat temu. Ma kilka lat. Ale zanim ci go dam, zabierz go na grupe „każdy samochód to gówno” i powiedz im, że chcę go sprzedać i zobacz ile ci oferują.

Córka poszła na grupę, wróciła do ojca i powiedziała: ′′Zaoferowali mi 100 zł, bo wygląda jak gówno.

Ojciec powiedział: " Zabierz go na grupę ‚samochodawka - sekcja szybkich fur’ „ Córka poszła na grupkę, wróciła do ojca i powiedziała, „Zaoferowali 1000 zł, ponieważ to był bardzo stary samochód."

Ojciec poprosił córkę, żeby poszła na grupę „Audi a3 8l Polish Team” i pokazała im samochód.
Córka wzięła samochód do klubu, wróciła i powiedziała ojcu," Niektórzy zaoferowali za niego 100000 zł! Ponieważ to Audi a3 8l, kultowy samochód i szuka go wielu!”

Ojciec powiedział do swojej córki," Właściwe miejsce ceni Cię we właściwy sposób." ✨

Jeśli nie jesteś ceniona, nie bądź zła, to znaczy, że jesteś w złym miejscu. Ci, którzy znają Twoją wartość, to ci, którzy Cię doceniają. ❤️

Nigdy nie zostawaj w miejscu, gdzie nikt nie widzi twojej wartości.

~ Autor nieznany
#heheszki #motoryzacja #audi #pasta #kazdysamochodtogowno
Szopin - Ojciec powiedział do swojej córki: ′′Skończyłaś szkołę z wyróżnieniem, oto s...

źródło: comment_1626226034uk02ItEMYNtt3lfRQdtQVc.jpg

Pobierz
  • 47
Aha czyli jak w jednej pracy mnie nie doceniają i słabo placą to znaczy że jestem w złym miejscu. Czyli gdzie indziej jest szansa że zapłacą mi więcej bo "właściwe miejsce ceni mnie we wlasciwy sposób".
I to wcale nie znaczy że mam słabe kwalifikacje i moja osoba jest tyle warta na rynku pracy ile płaci mi pierwszy pracodawcą tylko że jest to miejsce niewłaściwe.

No super przekaz dla dziecka. Taki niezbyt
@Szopin: kurde, akurat moja córka chce takiego starego rzecha bo jej się dobrze kojarzy i jeździła takim że mną przez kilka lat, więc zamiast sprzedac będzie stał w garażu i czekał aż zrobi prawo jazdy. Tylko A3 8l, ale za te 8 lat może ładna sztuka z 1.8T i Quattro nie będzie takim wstydem.
@Szopin: Nienawidzę tego samochodu. Jeżdżą nim same sebki i łebki co mają gówno w głowie. Albo Golf, stara Bmw i ta Audi. Tragiczny samochód, przeruchany niemiłosiernie. Najgorsze auto na zaczęcie przygody z motoryzacją i jako pierwszy samochód do jeżdżenia.