Wpis z mikrobloga

Dlaczego kobiety muszą non stop na coś narzekać i dlaczego najbardziej na tym świecie przeszkadza im święty spokój? Przez notoryczne narzekanie i #!$%@? mojej matki, która całe życie kipiała wsciekloscią i bezrefleksyjnie powtarzała te same schematy wyrosłem na znerwicowanego wraka człowieka.
#rozowepaski #blackpill #redpill #kobiety #rozowypasek #rozwojosobistyznormikami #nerwica #toksycznamatka
  • 16
@Ynfluencer: to bardzo proste pytanie. Bo kobiety ŻYJĄ EMOCJAMI, wydarzeniami. Jak jest za spokojnie, to praktycznie każda dostaje szału, i zaczyna robić wszystko byle coś się działo. Taka ich natura. Jak myślisz, że niby dlaczego takie gunwa typu s jak sriłość czy inne greye są takie popularne wśród kobiet? Bo pozwalają poczyć emocji, których im BARDZO brakuje w prawdziwym życiu. I niestety zwykle jest tak, że to facet musi zapewniać emocje,
I niestety zwykle jest tak, że to facet musi zapewniać emocje, by się nie znudził....


@Zly_CzlowiekXD: Ale chodzi o to, żeby ten facet zapewniał emocje swoją osobowością i naturalnym zachowaniem, które wyrobił w sobie przez cały okres życia, a nie udawaniem i robieniem tego na siłę. Krótko mówiąc, jedna poczuje emocje przy nerdzie, a druga przy jakimś pięknym debilu i narcyzie, tylko czy chciałbyś laskę, która czuje emocje do debila i
@Jestembogaty: xD jeśli nerd nie jest chadem to nie jest w stanie zapewnić emocji, bo po prostu dla dziewczyn, charakter nerda sam w sobie jest nudny. Charakter jest ważny ale musisz niestety mieć tez „minimalny akceptowalny” wygląd (w domyślnie conajmniej 7/10). Wygląd tez dostarcza emocji (chociażby podniecenie seksualne) wiec mój poprzedni komentarz nie kłamie.

I tak, mało która laska odmówi debilowi i narcyzowi jeśli jest w jej typie - ba! Nawet
@Zly_CzlowiekXD: Nie, bo w kwestii tych emocji miałeś rację, kobiety kochają adrenalinę i wydarzenia typu, że "misia wyprowadza policja", albo inne podobne akcje, ale mylisz się co do wyglądu. Kobiety nie lecą na tych, jak wy to tutaj ujmujecie CHADÓW.

Też tak kiedyś myślałem i przez dekadę pisałem jak Ty i inni, że kobiety lecą na przystojniaków. Ciacha kaloryfery. Obecnie czuję wyrzuty sumienia za to, że wtłoczyłem to kłamstwo do głów
@Ynfluencer: no wiesz ty bardziej piszesz o paniach po 30’ a ja przed. Laski doskonale wiedza co lubią, zabawiać się z chadami do 30 a potem nagle zmieniają zdanie i szukają beciaka. Przecież to proste. I jakby to była prawda co piszesz to byłbym zaczepiany bo mam budowę takiego niedźwiedzia. A tak to nic zero sygnałów null. Panie na mój widok uciekały i jeszcze szkodziły jak mogły.
@Zly_CzlowiekXD: Jak masz posturę niedźwiedzia i brak powodzenia to znaczy, że coś w charakterze leży. Laski nie lecą na przystojniaków i CHADÓW bo to niemęskie. Tylko na miśków. Pisałem o kobietach po 20, a nie po trzydziestce.
@Ynfluencer: patrząc na wybory moich koleżanek, sióstr i kuzynek stwierdzam ze nie masz racji. Nie wiesz ze laski podążają za modą jak lemingi? Jak jedna koleżanka ma chada ciacha to nagle każda takiego chce. I jestem ciekawy jak one niby wykrywają mój charakter jak chodzę prosto, czysty zadbany i one nawet nie wysyłają sygnałów zainteresowania? Coś w twojej teorii kuleje.
@Ynfluencer: po za tym gadanie o męskim nie męskim możemy sobie darować, bo my jako faceci mamy inna definicje niż kobiety - bo one gadają o męskości zawsze wtedy gdy to one mają z niej korzyść. Napisz w babskim blogu co uważasz co jest kobiece, to one ciebie zjedzą :)