Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 39
450 288 + 12 = 450 300

Nawiązując do tego i tego wpisu. Parę serwisów powiedziało "za 2 miesiące termin", kumpel brata co mnie przyjął to tylko "ojej, pressfit na węglu. Future shock. Nie tykam tego, jedź do Speca". Dał mi namiary na Specialized w Kato. Full max przegląd "platynowy", wymiana klocków, łańcucha, piasty z przodu, nowy łańcuch ultegra, łożyska suportu zmienione na japońskie, serwis future shock. Dalej klika. Przekładka z podobnego Diverge do mojego całej korby - jest cicho. Korba siadła. Jakaś wada fabryczna. Niecałe 5k km. Szarpnąłem się na Praxis Zayante Carbon. Rower chodzi jak złoto. 2k pln poszło, ale można jeździć :D

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
Masterczulki - 450 288 + 12 = 450 300

Nawiązując do tego i tego wpisu. Parę serwis...

źródło: comment_1626419469hSSYGRV7hqvNeFiQeT4Zgt.jpg

Pobierz
  • 29
@dymel: niecałe 2k za korbę z serwisem i wymianą co wyżej + mycie roweru bo dałem trochę brudny niestety. IMO uczciwa cena. Spec Katowice na Tauzenie wszystko.
Korba wyszła niecałe 1100 z montażem. Na necie chodzą koło 1400-1500.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Masterczulki: jaką masz ośkę w nim? Będę w tym roku zmieniał korbę, teraz mam suport pod m30 i praxis akat robi takie. 1100 to super cena jak za taką korbę, po necie tyle też chodzi.
@dymel: ogólnie ten pressfit to są jaja. Chciałem ultegrę z pomiarem mocy jak już szalałem. To trzeba było jakieś przedłużki montować i pedały miałeś jakoś dziwnie dalej :D Zostałem przy Praxis, ale teraz na tym mogę spokojnie jakiś pomiar mocy wrzucić jakbym chciał
@Masterczulki: za standard pressfit to powinni kogos powiesic.
nie dość, że wiecej #!$%@? z wymianą to żywotność prawej miski (u mnie 4-5 tys za najwyższy model shimano) to sa jaja.

z racji braków w szimano zacząłem wymieniac samo łożysko prawe i za kilka złotych dziala i to praktycznie tyle samo co orginal
@Masterczulki a nie rozważałeś NS Bikes na przykład? Nie wiem jak z gravelami u nich, ale dirtówki robią mega wytrzymałe. Mam jednego MTB tej firmy i jest mega. W dirtówce też mam trochę części NS Bikes i są na prawdę wysokiej jakości