Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 38
467 874 + 36 = 467 910

Szybka (dosłownie!) rundka z @czarnawrona za Wisłę w poszukiwaniu moich kwadratów, które krzyczały do mnie z mapy od dawna.

Najpierw przez most, potem brakującym w heatmapie kawałkiem krajówki, piwko 0% na wiosce i nawrotka na równoległy szuter, który do połowy okazał się być nowowylanym asfaltem :D

Tempo miejscami szaleńcze - bardziej szaleńcze 30 pod wiatr niż 35 z wiatrem, ale na formę ostatnio jestem daleki od narzekania, więc jeszcze sporo rezerwy było. Średnia jak zwykle zaniżona, przez łażenie z licznikiem po sklepie, żeby mi się nie rozparował z czujnikiem tętna. @czarnawrona - następnym razem Ty idziesz na zakupy bo straciłem z 1kmh! :D

----------------------------

#kwadraty

Max square: 13x13 (-)
Max cluster: 361 (+12)
Total tiles: 1463 (+6)

#rowerowyrownik #ruszbydgoszcz #wykoptribanclub

Skrypt | Statystyki
Pobierz cultofluna - 467 874 + 36 = 467 910

Szybka (dosłownie!) rundka z @czarnawrona za W...
źródło: comment_1626804023anHKJvOPwI0g0nKJj0Grhv.jpg
  • 9
@mmichal: Bryton Rider 15 i ten Kalenji miernik - decatlonowy stuff. Ogólnie jak straci łączność to potem jest 50% szansy że załapie znowu i połączy, a 50% szansy na to że będzie pokazywać 70 już do końca (nie wiem czemu 70, ale tyle zawsze pokazuje wtedy). Wolę nie ryzykować i jak odchodzę od roweru to bierę w kieszeń licznik, bo znowuż reset licznika to potem zabawa z łączeniem dwóch śladów.