Wpis z mikrobloga

@pan_welniak: Też bym kasował jakby się robaki rzucały w komentarzach. Typ chce oddać coś za darmo, przez miesiąc można robić dużo zakupów i darmowe dostawy pozwolą oszczędzić to i owo. Nie chce zielonek i poza tym zero warunków. Jak dostajesz komentarze w stylu "#!$%@? rozdajo", "po co tylko na miesiąc" czy przesłuchanie "a czemu nie zielonki" to nie dyskutujesz tylko usuwasz, prościutkie.
  • Odpowiedz
@XkemotX: A wiesz co jest najlepsze? Że @pan_welniak nawet nie zauważył, że dwa pierwsze komentarze usunął moderatora, a trzeci komentarz został usunięty przez autora komentarza.

po prostu się zesrał, że OP kasuje komentarze, a OP nic nie kasował xD

tak @pan_welniak: obgaduje cie. i co mi zrobisz?
  • Odpowiedz
@Reezu: Sam tego nie zauważyłem, ale to też zwyczajnie dlatego że nie ma to jakiegokolwiek znaczenia. Rozdajo jest OPa tak samo jak jego post więc to on decyduje komu rozda, kiedy i co, a jak komuś coś nie pasuje to nie musi uczestniczyć - to bardzo proste.
  • Odpowiedz
@ksiezniczka_kasia Gratuluję wygranej () Odezwij się na PW do końca dnia to wyślę Ci kod, w przeciwnym wypadku jutro raz jeszcze wylosuję zwycięzcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Z racji braku odpowiedzi od pierwszego zwycięzcy, wylosowałem raz jeszcze, GRATULUJE @GG99 , czekam na PW do konca dnia, tak jak w poprzednim wypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz