Wpis z mikrobloga

@Rzwk: Kiedyś dawali czwórkę za darmo. Ściągnąłem sobie i pograłem tylko dwa wieczory, bo bez dodatków mega szybko mi się znudziło, a bez tego niestety jest ubogie..

Gdzie te czasy gdzie wystarczyła podstawka The Sims i dodatek "Światowe Życie" i człowiek miał zabawy na wiele wieczorów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Novameh: no w sumie pierwsze co miałam to historie z życia wzięte jak miałam 8 lat i do tej pory pamiętam emocje z simowej mody na sukces u Reni Sianko xDD
trójkę dopiero od 2014 chyba mam, pierwszy i ostatni raz w życiu bawiłam się w pirata. Warto było, do tej pory pamiętam jaki to był przeskok technologiczny z dwójki, szok że można było meble pod skosem stawiać XDDDD
@gfgfgfa: chciałam sobie jakiś czasu temu pograć i uznałam, że kupię 3 zamiast 4, bo w 4 pełno płatnych dodatków, a mi się nie chce z tym srać. Włączyłam na 2h i jak zobaczyłam jak wygląda grafika tej gry na moim komputerze, to płakłam i wyłączyłam. Gdzie te dni kiedy mogłam codziennie godzinami w to grać...

@LuxEtClamabunt Nooo, mi też, w czwórkę daje radę o tyle, że ja tam sobie coś zawsze wymyślę - jakieś zadanie, fabułę xD Ale w trójkę to grać potrafiłam po 10 godzin dziennie jak nie więcej tak o. + Dodatki, mody, pełno modów mam co tylko poprawiają jakieś aspekty gry, bo ta gra ma tyle lat, a nadal gówno