Wpis z mikrobloga

Witajcie transportowe świry! Mam do was pytanka.
Mam 24 lata, chcę zarobić (nie mając doświadczenia ani studiów) i zastanawiam się nad C±E. Nie mam rodzinki, dziewczyny, więc mogę jeździć maniakalnie dużo, gdyż celem jest uzbierać na busa, bądź coś w tym stylu i przerobić to na kampera i podróżować. Jakie pieniądze realnie jestem w stanie zarobić jeśli chciałbym jeździć zgodnie z prawem, bez przekrętów i najlepiej nie dostając wypłaty pod stołem. Zatrudnić się mogę w jakiejkolwiek firmie i robić jakiekolwiek trasy, pracując w jakimkolwiek systemie, jestem zdeterminowany. W grę oczywiście wchodzą zagraniczne firmy.

#zycietruckera #tir
  • 15
W grę oczywiście wchodzą zagraniczne firmy.


@skonsternowany_blazen: Jeśli zrobisz c+e, pójdziesz do niemca, system 3/1, spokojnie te 3000 euro. U nas różnie, rozrzut jest duży, bo zależy jaki kierunek, najbardziej opłacalna jest jazda na Anglię, ale użeranie się na granicy, dużo nerwów ogólnie, jakieś proste trasy po zachodzie w systemie 3/1 to te 8-9 tys. zł spokojnie do zarobienia.

najlepiej nie dostając wypłaty pod stołem


@skonsternowany_blazen: Praktycznie nie ma takiej
@skonsternowany_blazen
@TomdeX
Od siemniu lat, cała kasa na konto. Jeden przelew to podstawa, reszta to diety,. W poprzedniej firmie przelewane w euro - firma z Polski.
Obecnie można już dostać 400zł za dzień. Pomnóż przez ile dni będziesz w trasie i masz swoje wynagrodzenie.
Cześć przewoźników płaci od kilometra, ale w tym nie orientuje się.