Wpis z mikrobloga

Wiejskie Igrzyska Olimpijskie

Chciałem oderwać dzieci od ekranów u babci na wsi, więc wpadłem na pomysł, by zrobić im własne igrzyska olimpijskie. Wczoraj odbyło się 10 konkurencji. Dzisiaj tylko jedna. Zorganizowaliśmy walkę o medale w tenisie, pchnięciu kulą (kulą były niedojrzałe owoce), biegu na 100 metrów, skoku w dal, curlingu (pchaliśmy piłkę szczotką, która musiała trafić w odpowiednie punkty na asfaltowej drodze), kręglach (plastikowe butelki), państwa miasta (kto by pomyślał, że wygram), Fruit Ninja na moim tablecie, grach planszowych, grze w chowanego na punkty (każdy szukał dwa razy - szukający zawsze miał punkt, pierwszy znaleziony zero, drugi znaleziony dwa, a ostatni trzy), a dzisiaj zrobiliśmy szermierkę walcząc mopami. Zrobiłem nawet medale. Dzieci zadowolone, a moja infantylność zaspokojona (ʘʘ)

#igrzyskaolimpijskie #sport #wies #heheszki #dzieci #chwalesie #czujedobrzeczlowiek
Cukrzyk2000 - Wiejskie Igrzyska Olimpijskie

Chciałem oderwać dzieci od ekranów u b...

źródło: comment_1627661818B6GgCt1wBV0tCy34NMARlP.jpg

Pobierz
  • 13
@Cukrzyk2000: Haha, ja będąc nastolatkiem coś podobnego robiłem z dwoma kuzynami. Nawet nie wiem czy gdzieś nasze wyniki nie są schowane. Mieliśmy głównie sporty lekkoatletyczne ale też odbijanie piłką od tenisa ziemnego od ściany, podbijanie piłeczki pingpongowej czy wiszenie na drążku :)