Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

na co dosłownie wjeżdża z pełną prędkością w tłum i ciągnie pod kołami jedną osobę i ucieka z miejsca zdarzenia.


@InspektorDupa: W tym momencie to on ma pewnie mokro w majtach i nawet nie zdaję sobie sprawy z tego że ktoś przed nim stoi. Typ jest winny próbie szeryf-owania i nieumyślnego spowodowania śmierci. Nie oszukujcie się ludzie gdyby patusy dobijały się wam do drzwi to wciskalibyście pedał w podłogę i tyle.
  • Odpowiedz
@Peeleejin: szeryfowania to on był winien kiedy podjechał do nich na odległość dosłownie kilku centymetrów. Wszystko dalej to zabójstwo z premedytacją i usiłowanie kilku następnych. Typa pchał maską przez 50 metrów i nie dał mu ani jednej szansy ucieczki. Jego tłumaczenia też były niewiarygodne, nie mówił że został zaatakowany, tylko że nikogo przed sobą nie widział i że ktoś musiał dziewczynę wpechnąć pod maskę. Ludzki odpad.
Teraz zagadka! Jesteś kierowcą autobusu,
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: Wybieram 1 to oczywiste tylko nie wiem czy zauważyłeś ale filmików z osobówkami/autobusami/ciężarówkami które jadą pod sam tłum jest dość sporo. Przy okazji BLM w USA to chyba co drugi dzień coś wpadało.

Część kierowców właśnie odpala takiego szeryfa jak ten tutaj "hołota #!$%@?ć z drogi bip bip very important person drive nie marnujcie mi czasu" a później pełne gacie i pedał w podłogę.

O morderstwie nie ma mowy. To
  • Odpowiedz
Bójka jakich wiele na mieście a tu nagle wjeżdża on cały na biało i zabiera na siebie całą uwagę. Kierowca w minutę stracił myślę co najmniej 15 lat życia nie wiem czy było warto.
  • Odpowiedz