Wpis z mikrobloga

@DrTRAPH0USE: jeśli to pluskwy a nie jakieś meszki, to jeden z drugim Mirkiem odpowiadali jak wiele zachodu kosztowało ich pozbycie się tej zarazy z domu, dosłownie pościel do prania/odkażania codziennie, odkażanie pokoju, jakiś magiczny piasek, tygodnie męki, polowania, nie wiem czy tam nie było innego tagu jeszcze, wszy czy coś, ale pewnie na pluskwy tez odpowiedzą, oby to był żart/meszki, bo nie zazdroszczę...
@DrTRAPH0USE: zdarza sie że kot przynosi. Sposób na to mam taki że jak czuje że mnie coś gryzie to niedrapie tylko zerkam i musisz szybkim ruchem zlapać taką pchłe w przestrzeń miedzy paznokciem a skórą, potem ścisnąć i delikatnie odsuwać, i zmiażdzyć między dwoma paznokciami, mam nadzieje że rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DrTRAPH0USE: po prostu zamów specjalistę. Nie żartuje. równolegle złapaliśmy ze znajomym (prawdopdobnie przywleczone jeden od drugiego). Ja jak debil męczyłem się pół roku, aż nie wywaliłem łożka i zalałem całe mieszaknie najsilniejszą trucizną jaką znalazłem, a i zutylizowałem oczywiście całą pościel i wszystkie ubrania na ktrórych mi nie zależało. Znajomy wydał 1500zł i w półtorej miesiąca mu się udało ogarnąć, bez wywalenia mebli.
@Vender: racja, to co mnie raz zaatakowało od kota to nawet nie gryzło, raczej czułem jak skacze na wysokości do kolan(tyle podobno skaza te zwierzęce), ale równie dobrze mogłem sobie wkręcać, kota odpchliłem i po sprawie, niestety tak jak tu kolega wrzucił wątek, z pluskwami to piekło:(
@DrTRAPH0USE: dom rodzinny czy cos na wynajem?


@Radkovv: Wynajem, UK. Mieszkam od kwietnia, problem zauwazylem okolo 2-3 tygodnie temu, dopiero wczoraj połączyłem kropki bo myslalem ze to komary mnie gryzą.
@RabarbarDwurolexowy: @the_nightfly: @settembrini777: @RabarbarDwurolexowy: @Vender: @Mirekzkolega: @zerohedge:

@DrTRAPH0USE: tu masz we wpisie absolutnie wszystko https://www.wykop.pl/wpis/49902479


@mtriciak33:

Żadnych zwierząt nie mam, gości nie przyjmowalem ostatnio, przejrzalem materac, lozko, szafki, obrazki na scianach,
@DrTRAPH0USE: #!$%@? lubią kryć sie za listwami przypodłgowymi oraz nawet, w najgorszych okolicznosciach pod panelami. Ale jeśli są tam, to napewno powinny być gdzieś na materecu i ramie łóżka, łatwiejsze miejsca zajmują wcześniej. Powodzenia!