Wpis z mikrobloga

@kanciak12 syn przyniósł z pola. Podobny zaginął w okolicy, ale był kastrowany. I trzeba ustalić czy to on, czy tylko podobny :) Właściciela nie ma na miejscu, a ja o kotach nic nie wiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kinior: koty mojej narzeczonej jak znikają na kilka dni to wracają wychudzone. Jak wygląda na przegłodzonego to może być on ale może być tak że on wraca do domu a ludzie tak jak Twój syn go zabierają z pola i dokarmiają.
@ArniHell ten na głodnego nie wyglądał, a minął ponad tydzień od momentu jak zaginął (jeśli to ten). Wychlał chyba z pół litra mleka i zjadł dwa kabanosy. A teraz znaczy teren...
@Kinior: wet ci wszystko powie; odrobaczenie na pewno i szczepienie przeciwko wściekliźnie. Jeśli chcecie go zatrzymać to kastracja. Dawać jeść, głaskać i kot stanie się częścią rodziny:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kinior: weterynarz wszystko wyjaśni. Sprawdzaj opinie na temat weterynarzy chyba że masz tylko jednego. My chodziliśmy z naszymi kotami do weterynarza gdzie było wszystko dobrze ale opinie czasami były negatywne. Dziwiliśmy się o co chodzi. Zostawialiśmy tam regularnie kasę bo były 4 koty i do tego pies. Trafił się moment gdzie jeden kot przestał wydalać. To jest jakaś ta słynna choroba kotów. Pojechaliśmy do weterynarza. Jest ich 3 na zmianę. Babka
@Kinior @ArniHell, @kanciak12, @Lukki jestem w szoku, jaka to sprytna bestia. Poszliśmy do sąsiadów, to dwa razy za nami przyszedł, chociaż go wynosiłem do domu, bo mają narwanego psa. A na końcu, jak mu się znudziło siedzieć i czekać na nas przed ich domem, to obszedł go wokoło i siedział na parapecie i na nas miauczał :)
Jestem ciekaw, ile ma lat. Można to jakoś określić, nie wiem, policzyć słoje,