Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niestety. Jak to się mawia na portalu - it's over. Mam 30 lat. Od 26 roku życia z wiekiem ubywały mi ostatnie siły na znalezienie sobie dziewczyny. Tak jak cały czas próbowałem, tak jak cały czas próbowały... tak nic z tego do dzisiaj nie wyszło. Tyle wiadomości. Tyle rozmów godzinami. Wychodziło innym. Ja byłem tym dalszym planem. Nie, to nie jest żal. To nie jest kolejny nudny wpis jakich tu pełno. Teraz te dziewczyny są w szczęśliwych związkach, po zaręczynach, w związku małżeńskim, spełniają się szczęśliwie w roli rodziciela. Tak - są też te wolne. Te wolne którym nie podołałem do dziś dnia. Czuję się jakbym się nie spełniał w życiu. Jakbym żył życiem którym żyć nie powinienem. Uczucie podobne do tego tak jakbym mieszkał w domu a mentalnie czuję się jak bezdomny. Jakby miało być tak, że jutro wstaję do pracy wówczas gdy ktoś śpi obok mnie. A jest tak, że śpię sam i jestem bezrobotny, bo pracodawca zdecydował się zlikwidować stanowisko a poprzedni pracodawca nie przedłużać umowy. A inni w pracy? Pracują. Spłacają spokojnie na mieszkanie kredyt. Są po ślubie, mają rodziny. A ja? Kawaler bez perspektyw. Nikomu nie potrzebny mimo wykształcenia i umiejętności. Dla nikogo nie istnieję. Dostępny na FB sam dla siebie. Ludzie z pracy zapominają, na ulicy nie poznają. Jedynie starzy znajomi powiedzą cześć i to wszystko.
A wiecie co jest najśmieszniejsze?
ŻE TO JEST W ŻYCIU NAJPIĘKNIEJSZE! TAK!
WOLNOŚĆ!
Zróbcie eksperyment, że przez minutę o niczym nie myślicie ani nic sobie nie wyobrażacie. Zupełna pustka. Przyjemnie, prawda?
To teraz 10 minut!
I jak? Aż chce się tak żyć cały czas!
Zobaczcie w jakiej pułapce matrixa w postaci religii katolickiej żyliście. W jakiej pułapce matrixa względem wykształcenia, względem pracy, względem ludzi, względem #coludziepowiedzo.
A tak? Tak zobaczcie jak nie myśląc o niczym prowadzi Was przyjemnie przewodnik duchowy nad którym zaśmiecony rozum przejął władzę!
Kto opanuje ten styl życia ten szczęśliwy na wieki będzie!
Miłego dnia!
#przegryw #zwiazki #seks #oswiadczenie #zalesie #rozowepaski #niebieskiepaski #wolnosc #samotnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611ae82bf81bf9000b2c7137
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
Zróbcie eksperyment, że przez minutę o niczym nie myślicie ani nic sobie nie wyobrażacie. Zupełna pustka. Przyjemnie, prawda?

To teraz 10 minut!

Serio możesz tak zrobić? Taki stan jest chyba osiągalny przy psychologicznym przepływie (flow state), ale wtedy musisz coś robić. Nie wydaje mi się, że możesz go osiągnąć od tak, bo byś musiał znaleźć sposób na #!$%@? świadomości.
@K0ras: mam problem, że nie wiem co o tym wszystkim myśleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem czy to jeszcze medytacja, czy już wyparcie.
Gość ma trochę rację, ale zachowuje się jakby wyszedł z platońskich jaskiń. Może wyszedł, kto wie. Jak mu to pomaga to spoko.