Wpis z mikrobloga

#mma #sztukiwalki #sport
Ogółem gruby jestem, 90-95kg+- przy 178cm, siłownia odpada, myślałem nad pójściem na jakieś mma, czy inne sztuki walki, jest sens, czy najpierw zrzucac wage dalej? Aktualnie zszedlem okolo 15kg z wagi. Nie wiem po prostu, czy przy moich warunkach fizycznych, plus tym, ze raczej ruchu nie ma od kilku lat, ze wzgledu na siedzacy tryb zycia, nie porwe sie na za gleboka wode.
  • 13
@RobBobb: Tak jak napisałem, zszedłem około 15kg w przeciągu 6 miesięcy, wlaśnie na diecie mż, więc po co ten komentarz?
@Leel00: Wolałbym coś trenować, bo czegoś bym się nauczył, samo bieganie mnie trochę odrzuca, tbh lata mi, czy będę poobijany. To też nie jest tak, że jakiś określony sport bym chciał uprawiać, po prostu, coś w stylu stuk walki, bo to zawsze jakaś wiedza, którą przyswoję.
@Armenit: to że zszedłeś zszedłeś wagi to jedno, to że mięśnie, a co najważniejsze, ścięgna i stawy są zastanę to inna sprawa, basen to twój przyjaciel, woda męczy ale kolana nie dostają w dużej jął przy bieganiu. Zrzuć więcej sala, wzmocnij miejskie i stawy i dopiero idź w sporty walki. Siniaki na treningu to mały problem, problem to tak nogę wyciągnąć żeby przeciwnika w głowę kopnąć.
@Armenit: Jak LDZ to chodź do mnie na Kravkę :D Idź na cokolwiek, co uznasz, że Ci odpowiada, treningi są po to, żeby się ruszać, po prostu musi Ci się podobać i tyle :)