Wpis z mikrobloga

Podniecacie się tą Strażą Graniczną jak Szumowskim na początku pandemii, a skończy się jak zawsze przy PiS: swoi dostaną setki milionów na mur, który nigdy nie powstanie, a służby zaczną mieć w dupie prawo w stosunku do was i zacznie się płacz.

Kiedy w końcu zrozumiecie, że jeśli państwo łamie prawo w kontakcie z prostym człowiekiem, to nigdy to nie jest moment na świętowanie?

#bekazpisu #bekazkonfederacji #neuropa
  • 18
@smyl: Po prostu wyklopki mają mentalność Kaliego tak ogromną, że głowa mała
Robią mi dobrze, a innym robią źle - dobrze
Robią mi źle, a innym robią dobrze - źle

Przykład z samego wykopu:
Bagiety okładają i szarpią nastolatki na protestach ws. aborcji - dobrze
Bagiety okładają i szarpią ludzi protestujących ws. szczepień - źle
@Tywin_Lannister jak łamie prawo? Straż Graniczna jak sama nazwa wskazuje... Pewnie Cię to zaskoczy bo to podchwytliwe... Strzeże granicy. Czyli pilnuje żeby nikt niebupoważniony jej nie przekroczył. Przypominam, że... I tu też niespodzianka... Do przekraczania granicy państwowej służy coś takiego jak... Przejście graniczne. Wiem, wiem dużo nowości dla #neuropa. Kiedyś to pojmiecie.
@smyl: ale gdzie tu masz łamanie prawa? Jak ktoś chce siła wejść do Twojego domu to się do niego strzela! A tutaj SG po prostu stoi. Czy Ci ludzie, co płacili po 15tys dolarów za przerzut, nie mogą przejść kilka kilometrów do przejścia granicznego, żeby tak legalnie poprosić o azyl? Ano nie. Bo to nie są uchodźcy, ale ludzie ściągnięci specjalnie po to by był ten burdel. Stoją na Białorusi, bezpiecznym
@smyl: Moze ktoś ma dane nt ilu uchodźców
zostało przyjętych, i dostalo się do nas drogą lotniczą, w czasie jak widzimy w tv obrazek grupki arabów oraz pilnujących ich dzielnych strażników?
@smyl: zaraz #4konserwy pojada robić pałki tam na granicy z tego podniecenia ta strażą graniczna która jedyne co robi to wykonuje swoją robotę za która ma płacone.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smyl: Straż Graniczna na pewno straci wizerunkowo, skoro dba o nią Płaszczak, ktory nie potrafi nawet druta pociągnąć.
Nie kojarzę na szybko żadnej sprawy, którą piSS rozpoczął od początku i doprowadził z sukcesem do końca. Niemoty i miernoty.
@mkarweta: jasne, dlatego ci ludzie powinni zostać zgodnie z procedurami aresztowani i umieszczeni w ośrodku dla uchodźców, a ich podania powinny zostać rozpatrzone.

Jak zostaniesz potrącony w trakcie przechodzenia przez jezdnię w niedozwolonym miejscu, to najpierw służby zabezpieczą Twoje zdrowie i życie, a potem dopiero dostaniesz mandat. Uważasz, że policjanci powinni się przyglądać jak się wykrwawiasz, bo złamałeś prawo ruchu drogowego?