Wpis z mikrobloga

@Zielonykubek: co to za dyscyplina? Bo piszą że niby sztangistka i podnoszenie ciężarów (czyli dwubój), a ona lezy na ławce ze stojakiem za plecami i asekuruje ją 2 typów jak przy wyciskaniu - o #!$%@? tu chodzi?xD
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: nie chce cię martwić ale 100kg na raz to wyciskają goście co ćwiczą z 6 miesięcy, spróbuj walnąć 100x8 jak facet, a nie.

Pewnie źle robisz leg drive, nie trzymasz łopatek w depresji i retrakcji i wyciskasz gilotynowo zamiast po lekkim łuku, tak jak 90% ćwiczących
  • Odpowiedz
@woda48: no ja wyciskalem już po 6 miesiącach 1x100 z dużym problemem, ale poszlo. Może dlatego że jestem karlem <170 więc mam krótszy tor ruchu i teoretycznie powinienem mieć łatwiej. Ale za to widzę masę oskrakow 190 co ćwiczą chwilę i ta serię to na 5 razy robią

Jeśli po pół roku nie esteś w stanie chociaż raz 100 podnieść to coś źle robisz
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: ja nie mowie o tobie ani o sobie ;) ale serio - ludzie na siłowni sie #!$%@?. i nie raz widze ludzi ktorzy powinni lekko walic serie 120 + a ściągam z nich niekiedy 85-90 kg.
leg drive, #!$%@? tor ruchu, brak napięcia
  • Odpowiedz
hehe. lubie takie #!$%@?. przejdz sie na siłownie i popatrz ile ludzi wyciska realnie ta 100, a powyzej to juz w ogole jednorożce xD


@woda48: ilu z tych ludzi chodzi regularnie i ma jakikolwiek plan treningowy którego się trzyma? Przecież większość to sezonowcy albo chaotyczni bywalcy
  • Odpowiedz