Wpis z mikrobloga

@COWEED_19: xD nie no smieszki smieszkami, bez kodu borsuk nie ma co sie kłaść pod 100k. prawda @Kasahara
@su1ik: nie no, ja wiem ze ludzie lecą w #!$%@?.
@kacper1302: jestem jakies 5 dni w tygodniu. ja robie serie w okolicy 120 i patrzą na mnie jak na psychopate. szczególnie ze mam 175 i <80 kg. jeśli masz jakąś konkret siłke z normalnymi ludzmi- zazdro.
ja ludzi robiących 100 kg
  • Odpowiedz
@woda48: ja zaczynam 1 serię 120kg na 12-14powtórzeń, kończę na 180x5 nic mnie nie boli chociaż czekaj boli mnie że inni się #!$%@?ą , w sumie ja też się #!$%@? ale na jakieś 10%.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pozytywny_gosc: a jak tam inne boje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo ja też znam ludzi co sporo wyciskają ale nogi jak patyczki, także cała masa leci tylko na górne partie
  • Odpowiedz
@CamusVevo: ale głupoty gadasz, wogole to macie jakis spory problem z siłą, ja po 9 miesiacach na silowni biore 100kg 8 razy - tyle ze na wąsko (24 cm między kciukami) - bp 10-12x 120kg, mam 3 kumpli którzy chodzą na siłownie i każdy robi ostatnią serie w okolicy 100kg (jeden z nich ponad 130), nie jest to zaden ewenement
  • Odpowiedz
@Barte: #!$%@? typie ja nie mówię że nie podnoszę 100kg, tylko że na siłowni mało kto tyle podnosi, może odpuść sobie kilka treningów na rzecz kursu czytania ze zrozumieniem
  • Odpowiedz