Wpis z mikrobloga

@woda48: no ja wyciskalem już po 6 miesiącach 1x100 z dużym problemem, ale poszlo. Może dlatego że jestem karlem <170 więc mam krótszy tor ruchu i teoretycznie powinienem mieć łatwiej. Ale za to widzę masę oskrakow 190 co ćwiczą chwilę i ta serię to na 5 razy robią

Jeśli po pół roku nie esteś w stanie chociaż raz 100 podnieść to coś źle robisz
@Pozytywny_gosc: ja nie mowie o tobie ani o sobie ;) ale serio - ludzie na siłowni sie #!$%@?. i nie raz widze ludzi ktorzy powinni lekko walic serie 120 + a ściągam z nich niekiedy 85-90 kg.
leg drive, #!$%@? tor ruchu, brak napięcia
hehe. lubie takie #!$%@?. przejdz sie na siłownie i popatrz ile ludzi wyciska realnie ta 100, a powyzej to juz w ogole jednorożce xD


@woda48: ilu z tych ludzi chodzi regularnie i ma jakikolwiek plan treningowy którego się trzyma? Przecież większość to sezonowcy albo chaotyczni bywalcy
@COWEED_19: xD nie no smieszki smieszkami, bez kodu borsuk nie ma co sie kłaść pod 100k. prawda @Kasahara
@su1ik: nie no, ja wiem ze ludzie lecą w #!$%@?.
@kacper1302: jestem jakies 5 dni w tygodniu. ja robie serie w okolicy 120 i patrzą na mnie jak na psychopate. szczególnie ze mam 175 i <80 kg. jeśli masz jakąś konkret siłke z normalnymi ludzmi- zazdro.
ja ludzi robiących 100 kg
@CamusVevo: ale głupoty gadasz, wogole to macie jakis spory problem z siłą, ja po 9 miesiacach na silowni biore 100kg 8 razy - tyle ze na wąsko (24 cm między kciukami) - bp 10-12x 120kg, mam 3 kumpli którzy chodzą na siłownie i każdy robi ostatnią serie w okolicy 100kg (jeden z nich ponad 130), nie jest to zaden ewenement
@Proktoaresor: cwicze na siłowni od pazdziernika zeszlego roku - tylko zaznaczne ze to nie jest moje pierwsze podejscie do siłowni, 5 lat temu tez cwiczylem (ok 5 miesiecy) - 10 lat temu rowniez, zresztą na mikro kiedys pisalem ze jestem weteranem jesli chodzi o silownie (37 lat) - fota z przed 5 lat (5 miesiecy treningu) aktualnie jest troche lepiej niz na focie nizej (5-6kg masy wiecej)
źródło: comment_1629993718CgJHwLVAZtp5EUk1XqQD5G.jpg
@woda48: to ja musiałem iść na mordownie, bo tam kazdy po 150 robił w serii xD
Ale jak wspomniałem, to była chyba typowa mordownia gdzie robisz serie całym ciężarem z siłowni, a nie losowy smart gym.
I nikt tam nie wyśmiewał że robiłem tam 40kg tylko <3
@RedveKoronny: nawet nie chodzi o śmianie. Ale jak to z tagiem 15 k gdzie tyle tu każdy zarabia. Tak jest z ta silka. Tylko w rzeczywistości tych ludzi jest niewiele. Właśnie robię trening i robię sobie ta płaska 4x8 100. Jestem 1 osoba która od godziny tyle założyła (płaska robie obecnie jako ostatnia. Priorytetyzuje nogi obecnie)