Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdy kobieta jest gruba
- często ma faceta, który ją wspiera
- jeżeli nie ma faceta, to i tak ma powodzenie wśród mężczyzn powyżej 5/10
- Ci najlepsi faceci raczej popiszą z taką, mogą się spotkać, ale najczęściej nie ma co liczyć na coś więcej oprócz samego seksu

Gdy kobieta schudnie:
- nagle zaczynają do nich podbijać sporo lepsze jednostki
- często zdarza się, że z powodu nadmiaru zainteresowania uważa, że należy jej się lepszy i rzuca obecną jednostkę, gdy już będzie pewna tej lepszej

Gdy mężczyzna jest gruby:
- całkowite 0 pożądania
- jeżeli jest w związku to jest albo stary albo jego kobieta jest całkowicie uzależnienia od niego (dom, samochód, pieniądze, dzieci) i przed poznaniem raczej nie był gruby.

Gdy mężczyzna schudnie:
- zaczyna być traktowany jak człowiek, ale jeżeli jest przeciętny, to musi się napajacować (zainwestować kasę i sporo czasu) żeby znaleźć kogoś poniżej średniej
- nikt do niego i tak nie podbija

Gdy mężczyzna zacznie przez dłuższy czas (często lata) obsesyjnie ćwiczyć wraz z dopiętą dietą (na lekkie umięśnienie)
- dostaje małego plusika od przeciętnej kobiety za sylwetkę
- może liczyć na zainteresowanie Karyn w wiejskich klubach gdy ubierze za małą koszulkę

Przedstawiłem typowe schematy. Jeden wyjątek nie czyni reguły. I nie dotyczy to jakichś Oskarków.

#podrywajzwykopem #rozowepaski #zwiazki #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6137372b9693e7000a2f291b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Gdy kobieta jest gruba
- często ma...

źródło: comment_1631028138ObwOi9mrXj59Wo6fNIXNeb.jpg

Pobierz
  • 9
KonserwatywnyJabol: Brawo, odkryłeś na czym polegają preferencje seksualne płci oraz skutki promocji zdrowego trybu życia. Teraz pozostaje ci jeszcze zrozumieć, że jak masz kasę, to możesz sobie do woli kupować czas i życie zaróno bab jak i ich przystojnych kolesi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
czekam na cucków którzy przyjdą i powiedzą, że te typiarki tyle nie ważą, bo przecież ich witaminki mówią im że są 60kg a wyglądają podobnie XD
@AnonimoweMirkoWyznania: ja ostatnio byłem na imprezie w klubie, wyniknęła tam rozmowa z taką nieco pulchną kobietą (około 90 kg), powiedziała ona, że ma chłopaka i, że go bardzo szanuje, bo ona się mocno roztyła dopiero w czasie związku, a on jej nie rzucił, stwierdziła, że sama by tak nie mogła bo obrzydzają ją grubi faceci xD