Wpis z mikrobloga

Kiedyś w Krakowie bookowałem 1 noc w hotelu, jak dotarłem na miejsce to postanowiłem zostać jeszcze jedną noc. W recepcji chciałem wynegocjować lepszą cenę (booking za 1 noc był nieco mniejszy niż ich ceny poza bookingiem) ale typ był uparty i nie chciał zejść, wróciłem do pokoju i na booking znalazłem ich ofertę jeszcze tańszą (chyba o 50% niż za 1 noc XD ). Bookowałem i poszedłem na recepcje zapłacić, problemów nie
  • Odpowiedz
@Interwyga nieźle na tym bookingu kombinują. Choć ja akurat mam pozytywne doświadczenie. W wakacje będąc w Austrii zarezerwowałem hotel. Jedna nocka plus ewentualnie bodajże z 15 euro za śniadanie, którego NIE wziąłem. Przycebulilem jako, że planowałem rano dość wcześnie wstać więc i na śniadanie bym się nie wyrobił. Niemniej jednak, jako że będąc przemoczony na miejscu stwierdziłem jednak ze musze odpocząć. Co się okazało - Pani w recepcji powiedziała, że jak usunę
  • Odpowiedz
@Interwyga: w zasadzie to ja bym na twoim miejscu napisał/zadzwonił do booking że straciłem zaufanie do tego obiektu i proszę o znalezienie innego o podobnym standardzievw tej cenie.
i pamiętaj, angielski support szybszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rubellllOK: jezeli zaczniemy przymykac na takie zachowania oczy to za jakis czas takich oszukanych ofert bedzie mnostwo, zaczniemy rezygnowac z portalu bo przestanie byc wiarygodny, firma padnie a my bedziemy szukac po ogloszeniach lokalnych xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Felonious_Gru: ale wiesz że angielski i polski support to i tak siedzi w Berlinie w jednym biurze? ;) No ok teraz nie w biurze - ale na zdalnym aczkolwiek dalej w Berlinie.
I co więcej może się zdarzyć że będziesz gadał z tą samą osobą na angielskim i na polskim supporcie ;)
  • Odpowiedz
@Interwyga: Możesz pisać do bookingu ale Ci nie pomogą. Odpisze Ci po tygodniu jakiś Pajeet, że w ogóle o co chodzi i masz przesłać screeny. Przechodziłem podobne akcje z Januszerką miesiąc temu w KRK. Szybciej było anulować rezerwację i zarezerwować nowy obiekt.
  • Odpowiedz