Wpis z mikrobloga

Kiedy byłem w podbazie (jakieś 20 lat temu xD), czekaliśmy zawsze na autobus szkolny w grupach przed główną bramą. Wyrośnięte patusy często zaczepiały mniejsze dzieciaki i obijali je dla zabawy. Tłukli kogo popadło, albo wszystkich po kolei. Podchodzi wtedy do mnie dwóch takich obszczymurów i pytają co się gapię i czy też chce #!$%@?. Mówię, ze nie, a on się mnie pyta czemu xD Z braku pomysłu na lepszą odpowiedź powiedziałem „bo to boli”. Patusy w śmiech. Chyba uznali moją odpowiedź za doskonały dowcip, bo nie dość, ze wtedy nie obskoczyłem #!$%@?, to jeszcze za każdym razem jak się takie gówno powtarzało, to do mnie tylko z daleka rechotali i krzyczeli „siema młody” i miedzy sobą „ten to dobry jest #!$%@?” xD
#patologiazewsi #szkola #bekazpodludzi
  • 41
  • 156
@JudzinStouner Jak byłem na pikniku zakładowym od mojego wujka z pracy, to była już godzina 23 może, podbijam do jakiejś grupy i się pytam o papierosa bo mi się skończyły czy albo gdzieś tu jest jakiś sklep w pobliżu czynny. Jeden do mnie
-a w ryj chcesz?
Drugi, czekaj czekaj, załatwimy to w pracy, z której zmiany jesteś? A ja do niego ze z 4 zmiany a co xD a to widzimy
@JudzinStouner: To mi przypomniało, jak w czwartej klasie w podbazie jakieś 100 lat temu moja wycha powiedziała do największego klasowego patusa, że ma siąść ze mną, bo ja to taka grzeczna i będę mieć dobry wpływ () on bił kogo popadnie, biegał za dziećmi z nożyczkami, dziewczynkom groził, że im obetnie włosy, itp. Ja mu powiedziałam "Ale nie bij mnie, ok?" i on mnie nie bił (
@JudzinStouner: Moja znajoma, która uczy w szkole podstawowej w jakiejś patusiarskiej wsi zabitej dechami i pełnej 500+ oraz alkoholu, miała problem z takim jednym sebixem juniorem, który bił inne dzieci, wyśmiewał, znęcał się psychicznie, nie uczył się. Na początku roku podeszła do niego i powiedziała "jeszcze raz komuś zrobisz krzywdę, będziesz śmiał się z innych, to zrzucę Cię z tych wysokich schodów i nikt ci nie uwierzy, że to ja". Patusiarz
pełnej 500+


@Siaa: 500+ przysługuje każdemu dziecku do 18 roku życia. Tak, patusom również. I tym z dobrych domów też.
Jeśli zarabiasz miliard złotych miesięcznie, masz 3 tytuły profesorskie, dostałaś Nagrodę Nobla z fizyki albo biologii i masz dziecko, to nadal przysługuje 500+.