Wpis z mikrobloga

@highsky: Niby na jakiej podstawie? Robie zdjecia w miejscu publicznym, ktore nie sa w zaden sposob "indecent", ale to by chyba implikowalo, ze to jej stroj, albo zachowanie jest indecent. Plus juz widze panne z moich okolic na wykopie, plus ju, widze, jak jakas mloda dziewczyna mnir za cokolwiek zglasza. Moze jakbym mial zakola...
@Budo koleś nagrywa również nieletnie, mieszkam w Liverpoolu od 15 lat i kojarzę te miejsca. Nazywanie siebie Wampirem z Woolton to oczywiste nawiązanie do Wampira z Bytomia. Miejsce które nagrał to gdzie często bywam a na zdjęciu prawdopodobnie jest moja koleżanka. Właśnie do niej napisałem.
@KrisCane: Dlaczego usunales ten wpis o 'tepieniu' 'takich zachowan'? Ja nie kryje sie ze swoja osoba, jak tak bardzo chcesz poszukac, to pomoge. Bedziesz mogl mnie wytepic. A reszta to wielka zenada i xD
@pawel0008 Nagrywanie nieletnich na kamerce i ich tyłków to już nie jest okej zachowanie. Oczywiście ze takie zachowanie trzeba tępić, wydaje Ci się ze pisanie o sobie Wampir z Woolton czy też nazywanie zboczeńcem to normalne zachowania?
@pawel0008 Usunąłem nie ze względu na "tępienie" bo zboczeńcem wszelkiego rodzaju trzeba tępić, co nagrywają osoby poniżej 16 roku życia, a wobec kwestii że dodałem początek rejestracji co nie było mądre. Nie pozdrawiam
@KrisCane: Napisze powaznie: robie sobie te zdjecia dla #!$%@? i moge sobie robic i sie nimi dzielic, dopoki nikt mi nie zakaze. Ty za to kolego grozisz mi w niezbyt zawoalowany sposob, co jest dosyc debilnym ruchem jak na kogos, kto wrzuca tu swoja morde.

No i podziwiam za rozpoznanie kolezanki po dupie.
@pawel0008 Ja nie mam nic do ukrycia, jestem osobą dosyć znana w Liverpoolu. "Tępienie" nie oznacza pobicia w każdym wypadku.
Gdyby wszystkie te osoby które fotografujesz były pełnoletnie na pewno bym się nie doczepił i to by mi latało a skoro robisz zdjęcia dzieciom w parku to już trochę podejrzana sprawa.
Ja nie mam nic do ukrycia, jestem osobą dosyć znana w Liverpoolu.


@KrisCane: Ja cie tam nie znam. Plus faktycznie- nie zaczailem, ze to uniformy xD No i co z tego?
Plus jaki park, przeciez na tych fotkach sa nawet nazwy ulic.