Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@pianinka: nie neguję twoich wyborów, w końcu nie ma jeszcze przymusu posiadania dzieci, ale poszukaj sobie ankiety o wieku wykopków to zrozumiesz o co mi chodzi. I zobacz, które tagi są najpopularniejsze, to pokazuje co ma w głowie większość wykopków.
  • Odpowiedz
  • 4
@murinius o ile ściana naprzeciwko sofy nie jest pod projektor (a strzelam że nie) to tu jest #!$%@? na etapie projektowania budynku. Na środku nie postawisz bo będzie z dupy w połowie okna, przed oknem będzie za blisko, za oknem bez sensu zmarnowane kilkadziesiąt cm za sofa. Urządzenie to kwestia gustu, ale ustawnosc tutaj leży i kwiczy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kopszmercen: hmm, nazwany zostałem dzieckiem bo proszę o argumenty. Z kolei ty potrafisz tylko rzucać epitetami na prawo i lewo, a uważasz się za dorosłego. Chyba nic więcej dodawać nie muszę. Pozdrów dzieci, mam nadzieję, że wyrosną na mądrzejsze od ciebie.
  • Odpowiedz
@kopszmercen: nie chcę Ci burzyć światopoglądu, ale udajesz wielce oświeconego na portalu do przeglądania w czasie porannej kupy XD
Ja rozumiem, że rodzicielstwo jest trudne, męczące ale również przynoszące satysfakcję. Jednakże sranie się pod żartobliwym postem, że "WyKopEk PrZEGrYw bo nie ruchał a ja jestem KIMŚ powtarzam KIMŚ bo mam dziecko" to już wyższy poziom.
Uświadom sobie, że ludzie, którzy nie mają dzieci mogą czerpać przyjemność z życia - bo mogą
  • Odpowiedz
Czekajcie... Ktoś wrzucił zdjęcie z prośba o pomoc w aranżacji mieszkania a te tępe dzidy sugerują zrobienie sobie guwniakow? XD odpieluszkowe zapalenie mózgu jest jak widać chorobą nie w pełni uleczalną
  • Odpowiedz
@kopszmercen

gdzie większość userów to gimbozjeby a jest też w #!$%@? dorosłych przegrywów, którzy kobiety znają wyłącznie w wersji jpg.


Skąd masz takie statystyki?

Wypuściłem w świat dwójkę wspaniałych dzieci


A ja wypuściłem dwa klocki do kibla.

a czas, kiedy dzieci były małe był najwspanialszy w moim życiu.


Czyli lubisz zaspokajać własne potrzeby (potrzebę lepszego samopoczucia) małymi dziećmi?
A teraz jak są duże to już gorzej? No dokładnie taki skoro tamten czas
  • Odpowiedz
@1Ameredhel1: Pierwszy komentarz jest normalny. Na początku napisała o tym że jej się podoba salon, a emotikonka na końcu sugeruje że ta osoba żartuje że u niej ten problem rozwiązały dzieci.
  • Odpowiedz