Wpis z mikrobloga

  • 2
@1Ameredhel1 Ja pierdykam, mam dwójkę dzieci, zabawki są w ich pokoju, a nie w salonie. Ale przypuszczam, że komentujący mieszkają w dwupokojowowym mieszkaniu z dwójką dzieci, to się nie dziwię.
  • Odpowiedz
@1Ameredhel1: Pokolenie boomerów ma trochę inne spojrzenie na świat.
Ciotka pyta jak mi się żyje w tej Warszawie:
"No w porządku, wynajmuję teraz takie dwupokojowe mieszkanko..."
"Dwa pokoje? Po co ci tyle? Przecież nawet dziecka nie masz"
Za ich czasów był pokój sypialniojadalniasalon oraz mniejszy pokój dla dzieciaka/ów i się żyło. Oddzielna sypialnia? A na co to komu?
  • Odpowiedz
@1Ameredhel1: ale co w tym dziwnego? Każdy normalny człowiek chce mieć i ma dzieci. Tylko przegrywy szukają wytłumaczenia dla swojego spierodlenia że nie chcą mieć. Pomijam fakt że żeby w ogóle mieć dziecko to trzeba wpierw zamoczyć, a to już dla nich bariera nie do przeskoczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wykop reprezentowany przez pryszczatych 15 latkow wydał wyrok, posiadanie dziecka to lipa. Oni muszą mieć rację i na bank się nie mylą.
  • Odpowiedz
@1Ameredhel1: ot i cały wykop w całości. Niech tam wstawi 50 kuwet dla kotów, będzie piękną kocią mamusią. Bo koty są jak dwulatki tylko mądrzejsze bo potrafią srać do kuwety.
Napisz cokolwiek o dziecku:
- ty głupia samolubna madko, jedyne co ci w życiu wyszło to dziecko hehe, twoje dziecko będzie nieszczęśliwe i się
powiesi
Wstaw zdjęcie jakiegokolwiek kota:
- o jaki milusi, musisz być bardzo ciekawym i inteligentnym człowiekiem bo
konrado12 - @1Ameredhel1: ot i cały wykop w całości. Niech tam wstawi 50 kuwet dla ko...

źródło: comment_1632078154ezRIdzyJw8s9dzRrf19Tze.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ilość waszych plusów tylko utwierdza mnie w mojej racji o tym portalu dla dzieci. I jak to dzieci, zawsze wyciągacie wnioski z dupy.

Gadanie z idiotami waszego pokroju o związkach, rodzinie, dzieciach, pracy, sukcesie i pieniądzach to niczym rozmowa z księdzem o seksie i rodzinie, gówno pojęcia o tym macie :)


@kopszmercen: Cóż za miażdżąca ilość argumentów i jeszcze ta utrata panowania nad sobą i wyzywanie..skąd wiesz kto ile ma lat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678: tylko tyle zrozumiałeś z tego, co napisałem śmiejąc się pod nosem? Wstrząsające.
Argumenty? Do dzieci? Jakie "inne podejście"? Przecież wykopki w większości nawet matury nie mają, to co oni wiedzą o tym czy chcą albo nie chcą mieć dzieci? Przecież to się może zmienić w każdym momencie życia a tu radykalne opinie u 15 latków.
  • Odpowiedz