Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Jacek12: z obu stron kanapy, z obu stron łóżka, przy stolikach, w kuchni osobne gniazdka dla czajnika, mikrofalówki, krajalnicy i czegokolwiek co ma być cały czas podłączone + kilka wolnych, w każdym pokoju dołożyć podwójne gniazdko koło drzwi, kilka na korytarzu i jeszcze bym parę wymyślił jakbym zobaczył plan mieszkania ;). I najpierw większość ludzi narzeka, że tyle gniazdek, a każdy punkt kosztuje, a potem wszyscy są zadowoleni i cieszą się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FLAC: wiadomo, chodzi tu o aspekt wizualny. Najwięcej prądu ciągle PS5 (350W), telewizor led, więc też nie ma problemu, reszta to pierdoła
@FLAC: No to aż takiej starej instalacji nie miałeś jak miałeś bezpiecznik tylko na to. Kiedyś na mieszkanie dawali 2 korki, jeden na światło a drugi na gniazda i wszystko na alu z rozetkami pod sufitem które jak sie paliły to tapetę potrafiły zapalić :)
@scottx85: ja właśnie przerabiałem takie stare mieszkanie z piękną elektryką. Jeziuuu, 20k na samą elektrykę, kable poszło. Nie żałuję, bo teraz praktycznie każde urządzenie jest chronione, wiadomo że pewnie i za 10k przeróbka by dała radę, ale jak robić to robić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NightRock: Aż mi się przypomniało jak w LO strażak nam się mądrzył że jak jest gniazdko podwójne to żadnych rozdzielaczy nie można podłączać bo na więcej instalacja nie była przewidziana i grozi pożarem, do teraz zastanawiam się czy był on kiedyś w bloku xD