Wpis z mikrobloga

@LazyInitializationException: widzę, że jesteś cwańszy niż swiatowi ekonomiści, którzy zgodnie przyznają, że bańki spekulacyjnej nie da się zauwazyć do momentu w którym pęknie.

Obecnie jej prawdopodobieństwo określane jest jako niskie/średnie, ale wyk0pek-k0rwinista wie lepiej xD

Rozumiem, że masz dowody na to, że obecny wzrost cen nieruchomości w Polsce jest efektem bański spekulacyjnej, a nie naturalnego wzrostu cen, typowego dla krajów europy zachodniej, gdzie właściwie mieszkań się już nie kupuje.

Na pewno
wy się z tego śmiejecie a ja mam dokładnie tak, 1.5k jedynie mogę odłożyć a żyje jak karaluch w mieszkaniu z grzybem


@Elnath: nieironicznie: jeżeli to Warszawa po prostu Ciebie nie stać na mieszkanie i tyle. Pogódź się z tym.

Zamiast jednak gnić na zagrzybionej norze i ciułać po 1,5k to zrób dwie rzeczy:

- wynajmij coś, gdzie da się żyć a nie wdychać zarodniki i #!$%@?ć swoje zdrowie,
- zmień
szczególnie że w USA szykuje się kolejny kryzys związany z nieruchomościami, a wiadomo jak to skończyło się ostatnim razem.


@LazyInitializationException: zgłoś to komuś, może uratujesz USA od krachu gospodarczego xD

a linki, które wrzuciłeś, z cytatmai włącznie, przeczą temu co próbujesz wmówić.

w 2018, 2019 i 2020 też mówiłeś, że "tera to na pewno nie bedo rosnąć"? Ta mityczna bańka na rynku mieszkaniowym pęka tak często jak w wyobraźni kuców upada
@LazyInitializationException: To niby przeczą, że ŻADEN tekst nie stwierdza, że mamy do czynienia z bańką spekulacyjną. Wszystkie wskazują na anomalie cenowe, ale zarówno ekonomiści jak i osoby z rynku nieruchomości przyczyny upatrują raczej w uwolnieniu oszczędności i wejściu kapitału zagranicznego.

Poza tym, jak już dwkurotnie pisałem, czego pewnie nie zauważyłeś albo nie chciałeś zauważyć, branża deweloperska buduje tyle, by zaspokoić popyt, nie powstaje ponadnormatywna liczba mieszkań, ba jest ich ciągle zbyt
: to pokaz tekst który potwierdza twoje zdanie, że ceny będą tylko rosły xD powodzenia xD


@LazyInitializationException: https://next.gazeta.pl/next/7,151003,27322099,ceny-mieszkan-moga-rosnac-jeszcze-szybciej-niz-sie-sadzi-winnym.html

W #!$%@? mam ceny nieruchomości, mam mieszkanie ponad 70m2 we Wrocławiu i dom pod Wrocławiem, tyle mi wystarczy xD


@LazyInitializationException: Brawo!

myślą że ceny będą ciągle rosły xD sorry, tak nigdy nie było a ty myślisz, że teraz będzie inaczej. No na pewno xD


skoro nie było, to nie ma prawa być,