Wpis z mikrobloga

mam takie pytanko.
Skąd Ci wszyscy ludzie biorą pieniądze na to zeby jesc z panna w restauracjach? skad oni biora hajs na fury za 100k? i to mlodzi ludzie. nie rozumiem tego. Nie kazdy przeciez jest synem prezesa banku lub synem lekarza.
sam zarabiam te #!$%@? 6k w warszawie co i tak jest szczytem wszystkiego zeby tyle zarabiac i nikt z moich znajomych w wieku 26 lat nie zarabia nawet polowy tego, wszyscy jestesmy po studiach, nei mowcie mi tu ze to wszystko IT bo nie wierze. Skad brac hajs na to wszystko? #warszawa #krakow #wroclaw #hajs #pieniadze #lekarze #korpo #korposwiat
  • 225
@WypadlemZKajaka: Nie twierdzę że nie ma takich branży, z resztą sam podałem przykład gdzie ktoś dorobił się poza IT. Po prostu IT jest branżą w Polsce na której chyba najczęściej młodzi ludzie się dorabiają.

Zawód syn to też mit jakich mało


@WypadlemZKajaka: Absolutnie nie ma sytuacji gdzie ktoś żeruje na majątku swojego starego, albo dzięki niemu jest w stanie zbudować jakąś firmę.

Podpowiem Ci: znacznie częściej zdarza się że ktoś
@venividi: raczej nic nowego nie mówisz, wiadomo, że jak masz lepszy start to ci łatwiej, jednak w wielu przypadkach osiągnięcia finansowe rodziców są przejadane przez dzieci.
Wiele osób, które nie ma ochoty zwiększać swojej wartości na rynku pracy lubi tłumaczyć to tym, że inni mają łatwiej, dostają wszystko na złotej tacy, a oni są tacy biedni, poszkodowani bo nie mają możliwości się wybić.