Wpis z mikrobloga

Miałam bardzo niemiłą kiedyś sytuację jeszcze przed pandemią. Policja mnie zwinęła niemalże za grę na gitarze na balkonie, chociaż był dzień. Niestety w pobliżu nie było ani sali prób, ani klubu muzycznego, w którym można jamować, więc musiałam pokazywać swą muzykę w ten sposób.
No cóż, jednakże muszę powiedzieć, że Polacy to tylko lubią disco polo i rap (ciągle to #!$%@? słyszę z głośników co jakiś czas to leci). Do tego, moi sąsiedzi to stare pryki, które nie znają się na rocku. Proszę mi powiedzieć, czemu tak jest i dlaczego się z takimi sytuacjami spotykam, zwłaszcza tu w Gliwicach?
Dajcie mi znać, co o tym sądzicie...

#muzyka #rock #rockprogresywny #heavymetal #instrumenty #gitara #zalesie #przegryw #gorzkiezale #testoviron #chlewobsranygownem #mirabelkopomusz #chcepogadac #slask #polska
b.....o - Miałam bardzo niemiłą kiedyś sytuację jeszcze przed pandemią. Policja mnie ...

źródło: comment_163377877994HNSocMYNQWMwtXyMXlbY.jpg

Pobierz
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blablaelotrzydwazero: ja jak biorę gitarę to gram to co mi wpada w ucho gram od disco przez rocka aż po pieśni religijne, jeśli chodzi o disco to mam sentyment kiedyś wakacje spędzałem u Babci gdzie Wujek jeździł na dyskoteki, a jak wracał z pracy to ja wchodziłem do auta i odpalałem radio na tam Boys(na płycie),
wracał do domu a w TV wieczorem grał kanał coś w podobie jak teraz PoloTV
No cóż, ale co poradzić, że na moim osiedlu nie ma klubu muzycznego...

@blablaelotrzydwazero: To nie znaczy że trzeba napindalać sąsiadom wbrew ich woli. Według nich być może rock to gówno którego nie da się słuchać, a według Ciebie ich muzyka taka jest. Czym to się różni? W czym rock jest lepszy niż discopolo?
Zresztą nawet jakbym lubił rocka, to by mnie pewnie #!$%@?ło jakby ktoś mnie nim maltretował co chwilę
@blablaelotrzydwazero: może tobie się tylko wydaje, że umiesz grać. Jakby mi ktoś regularnie rzępolił nad głową to też bym się po czaiset #!$%@?ł. Pokaleczony rock to dalej nie jest miód na uszy, ludzie chcą normalnie funkcjonować, odpocząć po pracy, a nie słuchać jak ktoś się uczy i to na balkonie XDD To jedz do klubu poza dzielnicę, jaki w tym problemxD Albo troll, albo debil
Polacy w ogóle nigdy nie lubili zabawy, ja to chyba faktycznie z innego kraju jestem. xD Polskie piekiełko #!$%@?.


@blablaelotrzydwazero: Wiadomo, każdy musi lubić spędzać dokładnie tak jak Ty, bo jak nie to jest polskim psem XDD i każdy musi lubić gówniany rock w którym nic się nie dzieje. Gratuluję