Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich!

Poszukuję fajnych ludzi z #trojmiasto i okolic, którzy chcą ZA DARMO nauczyć się programowania w #java jednocześnie grając w #minecraft

O co chodzi?
Minecraft jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier na świecie. Java to najpopularniejszy język programowania, prawdopodobnie znajduje się nawet w Twojej pralce. Dlaczego nie połączyć jednego i drugiego, aby nauczyć się programowania?

Zapraszam Was na zajęcia, na których od podstaw nauczycie się tworzenia interaktywnych światów w minecrafcie. Będziemy stawiać bloczki i jednocześnie czynić je interaktywnymi na milion sposobów, które przyjdą nam do głowy.

Czego się nauczysz?
W trakcie lekcji nauczycie się obsługi narzędzi, które stosowane są w komercyjnym programowaniu. Błyskawicznie poznacie struktury języka Java oraz w mig zrozumiecie, że programowanie w istocie jest bardzo proste. Kiedy opanujecie narzędzia i język, przy pomocy technik z profesjonalnego IT zrealizujemy grupowy projekt - interaktywny świat z minigrami.

Dla kogo?
Zajęcia skierowane są do pełnoletnich osób, które mają minimalne doświadczenie z technologią, ale chcą w przyjemny sposób nauczyć się programowania w Javie. Nie musisz posiadać doświadczenia w programowaniu, ale ciekawość technologii na pewno będzie pomocna.

Czego potrzebujesz?
Koniecznie zabierz że sobą dobre chęci i otwarta głowę. Ponadto, na zajęcia potrzebujesz laptopa z legalnym systemem Windows 10 oraz legalną kopie Minecrafta (Java Edition). Twój system, jak i gra, muszą być zaktualizowane do najnowszej wersji.

O mnie
Mam ponad 10 lat komercyjnego doświadczenia jako inżynier w świecie IT. Specjalizuje się w inżynierii oprogramowania i infrastruktury. Obecnie zajmuje się zarządzaniem zespołem utrzymującym infrastrukturę oraz mikro-biznesem.

Co dalej?
Jeśli jesteś zainteresowany, dołącz do mojego serwera na Discordzie, gdzie omówimy więcej szczegółów.
kanał Discord

Miłego dnia wszystkim!

#naukaprogramowania #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto #programista15k #programowanie
sz__po - Witam wszystkich!

Poszukuję fajnych ludzi z #trojmiasto i okolic, którzy ...

źródło: comment_1634378819cWBwC5Qrg4glsx5WaA6E8N.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz