Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#budownictwo #pracbaza #patologiazewsi #urzedasstory #zalesie #bekazpodludzi

Ludzie to chodzące gówno.
Mam mgr inżyniera z budownictwa i skończyłem jako urzędnik w starostwie. Sprawdzam projekty budowlane, moja pensja to 2500 zł na rękę.
Nasz wydział liczy:
- ja
- koleżanka
- naczelnik/kierownik
W tym roku wydaliśmy już 1100 decyzji.

Naprawdę w robocie nie siedzę i nie piję kawy, każdą minutę spędzam nad sprawdzaniem projektów. Idę nawet ludziom na rękę i przyjmuje niekompletne projekty, żeby im "leciał" czas a oni doniosą potrzebne rzeczy, a jak nie doniosą to decyzja odmowna bo projekt niekompletny. Zostaje na DARMOWYCH po godzinach żeby się ze wszystkim wyrobić.
Ale jakiś #!$%@?, Ci potrafi wejść do pokoju jak masz tabliczkę że przerwa śniadaniowej od 12:15 do 12:30 #!$%@?ć cię od góry do dołu, że tylko jemy i pijemy kawę i że mu się śpieszy i on nie będzie czekał aż wielmożny urzędnik zje, bo pracujemy za jego pieniądze. I tak prawie, że codziennie.

Zamieniliby się ze mną na 2 tygodnie to by zobaczyli czy praca w moim wydziale to takie siedzenie i picie kawki i branie zawrotnych 2500 do ręki.

Jakbyście mieli się pluć, że fajnie pracuje a siedzę na wykopie. To o godzinie 13:00 zwolniłem się z pracy i czekam w kolejce na badanie bo o 14 mam lekarza.

Ale wiecie co najlepsze, że praktycznie codziennie zostaje po 2h w pracy za darmo.
A ja to moje wyjście z pracy i tak będę musiał oficjalnie odrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616ffa62820612000add7ef1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 95
@AnonimoweMirkoWyznania:
Wiedziałem, że druga strona branży wygląda źle ale nie że aż tak... :/ Trzym się mireczku tam w tym urzędzie bo szanuję wasza robotę!
Ja się staram być miły i wyrozumiały dla urzędników i zazwyczaj z tym samym spotykam się z ich strony. Tylko jakoś ostatnie dwa miesiące zrobili się bardziej upierdliwi. Myślisz że wynika to z burdelu w związku z wejściem w życie nowego PB?

Nie myślałeś o pracy
MiłosnyGóral: @sprite:
i do @wygadanababcia

1. Faktycznie to co się teraz odwala z przepisami dotyczącymi prawa budowlanego to jest komedia, najlepsze jest to że tam na górze nie potrafią tego dobrze zinterpretować i co chwila zmieniają się wytyczne.
2. Chciałbym zmienić pracę ale żyje w takim #!$%@?, że nikt nie szuka projektanta na pełny etat itp. Tak samo z kierownikiem budowy
- po 1 nie mam uprawnień bo nie miałem
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak jesteś głupi to nie marudź.

Trzeba się w pracy szanować, bo inaczej Ciebie nikt nie uszanuje.

Ja zostaję dłużej, bo mi zależy by nie zalegało albo po prostu jest więcej za tym by zostać to następnego dnia wychodzę wcześniej i odbieram ten czas. Nikt nie robi o to problemów.

Zarabiam 4100zł na rękę, bo męczę o podwyzki. Gdybym przestał je dostawać to po prostu poszedłbym w inne miejsce.

Wysłałem
PłodnyMagik: @bizancjo: @tenoy:

Bo z przyczyn rodzinnych nie mogę się przeprowadzić do większego miasta.
A do najbliższego czyli Rzeszowa mam 105 km i to nie autostradą tylko drogami normalnymi.
Normalny przejazd w 1 stronę to 2h.
To nie dość, że 4h na dojazd minimum codziennie to jeszcze ile na benzynę mi wyjdzie - 200km - moje auto pali z 7l/100 - 14 litrów x 6 = 84 zł x