Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam bekę z użytkownika @ArthasMenethil na tagu #przegryw xD Koleś ciągle pisze jakieś pierdółki typu "oski" "wypad z tagu oski" itp. a sam w międzyczasie jeżeli chodzi o studia, to prosi o stacjonarkę i wyzywa każdego kto chce zdalne, bo tak łaknie tego socjalnego kontaktu nasz bohater i taki z niego jest przegryw. Wrzucanie jakiegoś gówna motywacyjnego dzień w dzień i nieśmiesznych memów na tag #przegryw. Może polecam udać się do psychiatry, albo skupić się na nauce na Politechnice Poznańskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°), bo dla mnie to wygląda na traktowanie tego tagu jak character trait i jakaś chęć wpasowania się do community, a w realu to sam żeś oski xD Już ch#j z tym, że w dzisiejszych czasach każdy ma niby depresję, a rozwiązania ich problemów są banalne. Co się z tym tagiem porobiło, to ja nawet nie, że tacy ludzie mogą na nim egzystować xD

Drugi taki maciuś to @WHlTE xD Kilka dni temu pisał, że rzuca te studia i każdy kto chciałby zdalnych, to doradza mu to samo. Wiem, że denerwują was tacy ludzie na tagu #studbaza, ale nie musicie dzień w dzień pisać tego samego pod każdym wpisem, wasze śmieszne posty nie mają wpływu na sytuację epidemiczną w polsce xD

A trzecia taka osoba to @taktoto która ciągle pisze na tagu #koronawirus - w zasadzie w ciągu dnia to tak bije średnio po 20-30 postów, w tym wpisów xD Niby osoba, która posiada dzieci, skończyła już studia i pracuje, a jednak tak jakby jej codziennym życiem było odpisywanie studenciakom, albo pisanie na tagu #koronawirus przez cały dzień xD Nic mi do Twojego czasu, ale szkoda mi patrzeć trochę na to, tym bardziej, że masz rzekomo normalne życie xD

#przegryw #studbaza #studia #koronawirus

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #617159a1820612000add9cc7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Przekaż darowiznę
  • 33
OP: @Wszystko_albo_nic: Nie, po pierwsze nie pamiętam passów do konta i kodu autoryzacyjnego google, nie chce mi się bawić w odzyskiwanie tego specjalnie po to, żeby podsumować tę aktywną trójkę xD A po drugie nie chce mi się bawić w jakieś wojenki z tymi osobami, jestem obserwatorem, widzę, że sytuacja się powtarza, to skomentowałem raz na bazie tej obserwacji. W przeciwieństwie do nich nie muszę pisać pod każdym wpisem, żeby