Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1075
@zortabla_rt: Prowadzenie ciągnika to jedno z najbardziej bezużytecznych umiejętności jakie można wciskać dziecku. 100 razy lepiej jak będzie siedzieć na tym komputerze i uczyć się czegoś przydatnego zamiast #!$%@? w polu 3 ha sprzętem z lat 70 za de facto darmo, bo z tego nawet żadnej kasy nie ma i ludzie na wsi robią to często z przyzwyczajenia i braku zajęcia, pracując jednocześnie gdzie indziej xD
@Chris_Karczynski: kłamiesz - w polsce żyje się po to żeby narzekać.
Przypomniała mi się pewna rozmowa z wujkiem na wigilii jak byłem młodym i naiwnym polakiem - lvl chyba 22.
Wujek zaczął żalić się jak to #!$%@?ć musi za minimalną, ja przejęty chiałem jakoś doradzić i wpomóc, jakiaś podyplmówka, kurs z urzędu pracy. Aż stary musiał wstać i wyjąć wódkę żeby rozładować atmosferę xD
Potem zrozumiałem o co chodzi xD
Prowadzenie ciągnika to jedno z najbardziej bezużytecznych umiejętności jakie można wciskać dziecku


@Trybun_Plebejski: ja sie z tym nie zgodze do konca. Dzieki temu że jezdziłęm traktorem łatwiej mi było zacząc nauke jazdy smaochodem i chyba dlatego zdałem za 1 razem. Nie mniej jednak puszczanie dzieciaka do traktora, gdzie moze przekroczyć 10 km/h to głupota bo dziecaki sa głupie i nie maja wyobraźni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Trybun_Plebejski: watt, chyba totalnie nie masz pojęcia, z posiadania pola jesteś na krusie, więc masz dużo niższe koszta, możesz wtedy pracować na czarno, a mając nawet sprzęt z lat 70 jesteś w stanie bez problemu zarabiać po kilkanaście tysięcy zł rocznie na większym polu, tylko musi się chcieć.