Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez #p0lki, no bo przecież nie Polki, mama ginekolog nie zdała dziś specjalizacji z ginekologii xD MAMA GINEKOLOG z GINEKOLOGII xD Twierdzi, że jednym punktem, choć z jednego insta story wynikało raczej, że poprawnie to ona odpowiedziała może na 50 pytań ze 120. Zdawalność wynosiła ponad 80 procent. Laska zbudowała całą karierę na tytule, którego nigdy nie miała. Osobiście znam osoby co to własnym lekarzom prowadzącym nie wierzyły, bo przecież guru instagrama mówi inaczej. No i oczywiście na instastory płacz, no bo wiele osób mówiło, że egzamin trudny, ale ona to miała TRUDNIEJ, bo ją obserwują tysiące osób xD

#mamaginekolog #bekazpodludzi #instagram #lekarz #heheszki
Praemislia - O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez ...

źródło: comment_1635366238F0vl08fmaTnSWRnpopF7IN.jpg

Pobierz
  • 331
@girlsjustwannahavefun: @Praemislia: dokładnie, to wcale nie jest taka oczywista wiedza ;)
Co do samej mamyginekolog to ma swoje wyznawczynie, niczym chodakowska, które zaciekle jej bronią. Ja też ją obserwuje, ale tak na chłodno :) mam do niej szacunek, zwłaszcza jeżeli chodzi o biznesy, kobieta sprzeda wszystko ;) od majtek, przez harlekiny napisane przez nią, kurtki puchowe, po wibratory xD
Myślę, że ten jej niezdany egzamin to też wynik tej jej
@Praemislia: no najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że to wykopka najbardziej boli dupa xDDDDD
szczerze - rozmawiałam z wieloma profesorami ginekologii (bo sama trochę choruję) i raczej nie spotkałam się ze złą opinią o niej, raczej chwalili że promuje dobre nawyki, dbanie o siebie, o badania, że te jej zeszyty czy inne pierdoły pozwalają jakoś uporządkować historie swojej choroby etc.
W mojej przychodni połowa lekarzy nie ma specjalizacji z ginekologii,