Wpis z mikrobloga

Kolej to jakiś inny betonowy świat xD Co roku w październiku ma tam miejsce wydarzenie, które idiotyzmem przebija nawet ich sposób numeracji miejsc xD

Mianowicie wiecie jak kolej radzi sobie ze zmianą czasu? Nijak sobie nie radzi, po prostu zatrzymują pociągi na godzinę xDDDDDDD
Tak, dobrze słyszeliście, pociągi stają na godzinę w miejscu, bo nikt nie potrafi przeorganizować rozkładu tak, żeby się zgadzał xDDD

#kolej #heheszki
tusk - Kolej to jakiś inny betonowy świat xD Co roku w październiku ma tam miejsce wy...

źródło: comment_1635484466Fe6t7ec1LaalYCZDUvDhIB.jpg

Pobierz
  • 240
via Wykop Mobilny (Android)
  • 175
A ty byś chciał wprowadzać specjalny rozkład tylko na tę jedną noc? Wierz mi, zamieszanie z tym związane byłoby okrutne. Z dziesięć razy większe niż dodatkowy postój tych 15 pociągów, co akurat będą w trasie


@potrzebie: W takim razie powiedz to władzom PKP, bo widocznie o tym nie wiedzą skoro w przypadku zmiany czasu na letni wprowadzają specjalny rozkład.
tusk - >A ty byś chciał wprowadzać specjalny rozkład tylko na tę jedną noc? Wierz mi,...

źródło: comment_1635487017bzug4mKjTAdHdAKc1ALyTP.jpg

Pobierz
@tusk: przecież numerowanie siedzeń jest logiczne i w razie wypadku czy jakiegoś zdarzenia bardzo łatwo jest zlokalizować dane miejsce, wystarczy po prostu mieć więcej niż IQ krzesła żeby to zrozumieć.

Dodatkowo zatrzymanie pociągów na godzinę jest najbardziej logiczne, żeby takie dzbany jak Ty nagle nie pisały skarg że HURRR DUURRRR pociąg przyjechał godzinę za wcześnie i nie zdążyłem na skomunikowanie z powozem konnym na Podlasiu.