Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jabby: typie, ja nie jestem za PiS, to Angela Merkel zapraszała wszystkich uchodźców do siebie, czy to jest nieprawda, po co oni chcą do Niemiec, zacznij myśleć, a nie tylko PiS sirs.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tormiasz: co to ma to rzeczy, ale słaby z niego agent skoro ujawnia plany mocodawcy, prawica zawsze w Polsce była prorosyjska, ale przez te jego wypowiedzi ludzie mają go za jakiegoś agenta lub debila, dla mnie to szkodnik, ale rozumiem o co mu chodzi, natomiast jak ktoś nie rozumie albo nie chce to mu nie wytłumaczysz, przecież w polityce chodzi o to, żeby przekonać tych co się wahają, a on przekona,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jabby: zobacz napisałem "że Rosja cynicznie wykorzystuje kryzys który wywołały Niemcy". Oczywiście Korwin w swoim stylu o tym nie wspomina. Ja się nie dziwię nawet, że ludzie mają go za agenta.
@Shmoikel: Słaby z niego agent bo dał się ponieść emocjom. To co powiedział o 8-go listopada mówił w złości, gdy inni rozmówcy z niego szydzili. Zgadzam się, niech go pokazują w TV jak najczęściej, szczególnie przed wyborami, żeby nikt nie miał złudzeń na kogo nie głosować, ale obawiam się, że będzie jak z Kaczyńskim, schowają go na kilka miesięcy przed wyborami.
i pomyślcie sobie ze ten ruski agent mógłby mieć realną władze w tym kraju.


@Joii: Marzę o tym od lat, nareszcie Putin by się musiał z Polską liczyć.
@Joii: Ruski agent, to jesteś ty. Czego nie umiesz zrozumieć w zdaniu, "nie ma dowodów na coś"? Każdy, łącznie z J.K.M. wie, że Putin może być zamieszany w to na 99 procent, ale nie ma jasno stwierdzonych faktów.

Smiechłem po raz kolejny z analfabetów, którzy nie rozumieją tego typu wypowiedzi, bo nie mają pojęcia o polityce. Oświecę cię, w niej większość zostawia się w strefie domysłów. Oficjalne oskarżenia ze strony polityka
GienekMiecio - @Joii: Ruski agent, to jesteś ty. Czego nie umiesz zrozumieć w zdaniu,...

źródło: comment_16371606311zSpf12lAOCK0gdcbjlBAF.jpg

Pobierz