Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy na randkach pytają o poprzednie związki? Jestem przegrańcem czarodziejem aka ponad 30 letnim prawikiem i idę niedługo na pierwszą randkę w życiu i się oto boję. Wiadomo, że nigdy nie mogę powiedzieć, że prawik przegryw więc wszystko musi się trzymać kupy. Jeśli jakimś cudem coś by z tego wyszło to w sumie będę musiał jeszcze bardziej kombinować. Rodziców nauczyć historyjek itp. Aż się odechciewa w ogóle próbować.
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #podrywajzwykopem #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61964e616d062d000ad475b0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 27
PustaPani: Normalnie mów jak było nie wal ściemy ruchacza z siebie nie rób bo jak będzie ogarnięta baba to zrozumie sytuacje i doceni a jak naściemniasz to stwierdzi że nie chce takiego ruchacza bo zaraz ją zostawi ruchać inną. Normalnie nie miałeś szczęścia do bab a nie znalazłeś dicka na śmietniku żeby dziurawić pierwszą lepszą

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: @defoxe

@AnonimoweMirkoWyznania: mówisz, że przeszłość jest dla ciebie zbyt przykra żeby o niej rozmawiasz, że pozytywnie patrzysz w przyszłość, po czym robisz maślane oczka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Brzmi niewiarygodnie, jak z bajki Disneya.

@kuncfot jak pozna, że stary prawik to i tak nic nie wyjdzie więc bez znaczenia.

@olaf_wolominski

Brak doświadczenia w tym wieku już raczej obchodzi.

@istris

@AnonimoweMirkoWyznania: jak już się zapyta
Brzmi niewiarygodnie, jak z bajki Disneya.


@AnonimoweMirkoWyznania: co brzmi niewiarygodnie. Brzmi bardzo wiarygodnie. Mówisz że przyszłość jest dla ciebie zbyt przykra, by o niej rozmawiać. A co? Nie powiesz tego wiarygodnie i z realną łzą w oku będąc od ponad 30 lat prawiczkiem? Ty to powiesz myśląc o tym kontekście, ona może pomyśleć w takim kontekście, że nie wiem... Inna cię zdradziła itp. Natomiast na bank wypadniesz autentycznie. Może też wpaść