Wpis z mikrobloga

W lokalnym serwisie pojawił się komunikat o remoncie na porodówce w rybnickim szpitalu. Tak sobie oglądam te foty i myślę... no #!$%@?. Nie było wcześniej kasy na remont, tysiące babek rodzi w takich warunkach, niemowlaki wśród grzyba, pleśni, prysznic #!$%@?, zimna woda, jedzenie #!$%@?.

A chwilę potem wyskakuje mi artykuł, że morawiecki zrobił sobie remont ogrodzenia za 2 mln i nie jest to koniec prac remontowych.

Nie #!$%@? więc, że to aktualnie najlepsza partia, bo rzygać mi się chce. Podjeli JEDNĄ dobrą decyzję by nie wpuszczać #imigranci i już nagle wszyscy zapominają o #!$%@? 70 mln na wybory, respiratorach widmo, tysiącu krewnych na ważnych stanowiskach, inflacji, podwyżek wszystkiego, niedługo nowy wał który jeszcze dopierdzielą cenami za produkty i usługi. Już nie wspominam o #aborcja i prawie aborcyjnym i kolejnym pomysłem jego zaostrzenia, bo to już od dawna wiadomo, że religia jest ważniejsza od zdrowia i życia...

#bekazpisu #gorzkiezale #szpital #pis #polska Zdjęcie z artykułu rybnik.com.pl
chomik3 - W lokalnym serwisie pojawił się komunikat o remoncie na porodówce w rybnick...

źródło: comment_163739972328J1mZHX9jB5hiGWrjlwb5.jpg

Pobierz
  • 21
@chomik3: ch*ja zrobił pis dobrze. W październiku w niemczech złapali ponad 5k imigrantów, którzy przeszli szlakiem Białoruskim. Teraz niby centrum zdarzeń jest szczelne, ale tak na prawdę tego nie wiemy, bo nie ma tam mediów.

Sankcje na linie lotnicze, zaprzestanie lotów, rozmowy z Putinem i Łukaszenko, informacje propagandowe o zmknieciu szlaku, wszystko załatwiła UE z Merkel ponad naszymi głowami. Nie widzę tutaj żadnego sukcesu pisu.
Sufit na porodówce i tak wygląda lepiej niż na innych oddziałach, ten szpital jest do generalnego remontu, tylko lepiej jest wydać 2 miliardy zł na tvp co roku albo kilkadziesiąt milionów na nielegalne wybory.
Zaniedbania w polskiej służbie zdrowia to efekt działań wszystkich rządów od grubo ponad 20 lat, no ale lepiej się pokłócić w sejmie o imigrantów czy maseczki zamiast zacząć działać dla dobra wyborców.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@chomik3: prysznic w Bytomiu oddział patologii ciąży i chirurgii. Na miejsce gdzie było koło 50 pacjentek umieszczonych 3 prysznice i 3 kible xD niby wygląda nie najgorzej, ale były jeszcze dwa prysznice i w każdym brak zaczepu na słuchawkę, bo złamana, brak uchwytów żeby się chwycić, oraz brak uchwytów żeby gdzieś położyć kosmetyki (akurat byłam po operacji brzucha i nie mogłam się schylić, a jakiś uchwyt bardzo by mi pomógł). Nie
Konkol - @chomik3: prysznic w Bytomiu oddział patologii ciąży i chirurgii. Na miejsce...

źródło: comment_1637420529rwbeB6T8ASP8uhiQpLYNHp.jpg

Pobierz
@chomik3: no #!$%@?, ale co ma piernik do wiatraka? Co za potężny fikoł xD Równie dobrze możesz implikować że w jakiejś gnuśnej przychodni na podlasiu nie ma papieru do kibla, a Bezos i Musk latają rakietami za miliardy eurasów.

No co ten Morawiacki. Przed postawieniem płotu za własne pieniądze powinien wcześniej sprawdzić czy wszystkie oddziały położnicze w kraju mają ładne prysznice.
@chomik3: Skoro twierdzisz że ukradli to pokaż dowody, złóż doniesienie na policji, niech sie tym zainteresuje prokurator.. Pokaż dowody że chociaż PRÓBOWAŁEŚ cokolwiek zmienic żeby ten kraj stał sie lepszy. Nie? Więc niczym nie różnisz sie od takiego morawieckiego, któremu też sie nie chce i po prostu zgarnia hajs który moralnie śmierdzi, ale wszystko jest zgodne z #!$%@? prawem, które to przegłosowaly poprzednie rządy.

Zresztą, tak na prawdę za szpital odpowiedzialny
@chomik3: #!$%@? ludzie, zrozumcie w końcu, nikt nie zaczął nagle myśleć że PiS to dobra partia, ci którzy to piszą to pisowskie trolle (i garstka imbecyli która dała im się nabrać), im więcej o tym wspominacie tym bardziej robicie wrażenie jakby rzeczywiście część ludzi nagle zaczęła popierać PiS, czym wspieracie ich propagandę.

@MarianoaItaliano:

Wez jeszcze jakiegoś fikołka zrób ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@chomik3:
No dobra, spróbuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miasto Rybnik właśnie kończy przetarg na budowę wiaty rowerowej dla budynku zespołu edukacyjno- artystycznego "Przygoda", który w najlepszym przypadku pochłonie prawie 3 mliony złotych xD widocznie jest to ważniejsza potrzeba niż remont łazienki w szpitalu. No albo rząd dał za mało pieniędzy ( ͡
Plp - @MarianoaItaliano: 
 Wez jeszcze jakiegoś fikołka zrób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@chomik3:...

źródło: comment_1637440359OQFFqKSq3f0h65IF0RGOR5.jpg

Pobierz