Wpis z mikrobloga

@TP53: rząd, media i eksperci covidowi zrobili już tyle fikołków że będzie tylko gorzej a przymuszanie do szczepienia dzieci na katar spowoduje że jeszcze więcej rodziców że szczepień zrezygnuje całkowicie.

Będą ten burdel naprawiać latami.
  • Odpowiedz
rząd, media i eksperci covidowi zrobili już tyle fikołków


@Chuseok: Jakie to szczęście, że antyszczepionkowcy od początku rzeczowo mówili. Chipy, depopulacja, Bill Gates, rtęć. Zawsze z RiGCZem.
  • Odpowiedz
@Chuseok: akurat w fikołkach umysłowych to przoduje szuria i antyszczepy. Zawsze śmieszy mnie jak szuria znajdzie jakiś artykuł naukowy pasujący do ich teorii. Wtedy nauka jest cacy, pubmed super a naukowcy spoczi. Jak artykuł przeczy ich tezom nauka to ściema, pubmed to organizacja oplacana przez big pharmę a naukowcy są na usługach żydów, reptilian itp. Tak jest z każdym jednym tematem na który wypowiadają się otwarte umysły z włączonym myśleniem.
  • Odpowiedz
@TP53: totana klęska w komunikacji w sprawie Covid
"My wiemy bo nauka i badania my mamy jedną prawdę szczepić się a ten co się choć w 1% nie zgadza ten szur!"

Tylko że nauka to proces i część danych się zmieniła, przyszła delta i szczepionkom siadła skuteczność a narracja się nie zmieniła. wielu ludzi poczuło że ktoś tu kręci i wolą poczekać. I tak już rok czekają i nic się im
  • Odpowiedz
@Fearaneruial: ale ja nie mam na myśli osób które wątpią w sposób sensowny i są w stanie swoje wątpliwości argumentować. Ja mówię o wykopie który zalany jest wręcz fake newsami, półprawdami i zmanipulowanym wypowiedziami. Za chwilę będziemy mieć tutaj to co na profilach Zięby, Sochy, Czerniaka i innych "prawdziwych" i "oświeconych" wizjonerów. Niemal każde znalezisko ma zmanipulowany tytuł pod konkretną antyszczepionkowa narrację. Wystarczy się wczytać, sprawdzić źródło i już wiadomo że
  • Odpowiedz
@TP53: na wielu forach dostajesz bana albo ostracyzm zarówno jak za stwierdznie
i co, jak tam wasza normalność? Dociera do was już że śmiercionka nie skończy plandemii?
jak i za
ej ale to badanie pfizera pokazuje brak wpływu szczepień na śmiertelność, dziwne nie (tu link do badania)?

możesz dostać TAKĄ SAMĄ reakcję, wiec oba zestawy spotykają się tutaj, a Ci bardziej dojechani są głośniejsi i bardziej ich widać
to tak jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Fearaneruial: Głos rozsądku w całym tym szambie, dzięki. Próbowałem w taki sposób rozmawiać z ludźmi z pracy, 3x się sparzyłem i żałuję, jak nie zgadzasz się z nimi w 100%, to co by się nie powiedziało jest się szurem, to mnie w tym wszystkim wkurza najbardziej - ludzie potrafią się za swoje skrajności pokroić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@TP53: Zauważ się takie manipulacje i fikołki są po dwóch stronach, pierwszy przykład z brzegu - wczoraj komunikat rzecznika MZ nt ilości zgonów, tłumaczy, że X ludzi było zaszczepionych, ale zmarli, bo i wymienia średnia wieku, choroby itd i dalej skupia się, że reszta była niezaszczepiona i tyle, bez info jaka średnia wieku, czy mieli choroby. Liczy się narracja, jaką chce się przekazać, druga strona robi tak samo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Gdzie te czasy gdy cały wykop zgłaszał profil Zięby na YouTube?


@TP53: Może odpowiem na swoim przykładzie. Nic nigdy przez prawie 40 lat mojego życia nie przekonało mnie tak do przeproszenia szurów za brak wiary w ich teorie jak ta epidemia, kłamstw rządów, kłamstwa who, kłamstwa mediów, kłamstwa lekarzy, a przede wszystkim wprowadzanie pod przykrywką pandemii zwyczajnego faszyzmu i totalitarnych prześladowań ludzi.
  • Odpowiedz
wczoraj komunikat rzecznika MZ nt ilości zgonów, tłumaczy, że X ludzi było zaszczepionych, ale zmarli


@michael1v6: jeszcze kilka dni temu na stronie MZ można było przeczytać, że szczepionki dają 100% ochrony przed ciężkim przebiegiem i śmiercią ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Chipy, depopulacja, Bill Gates, rtęć. Zawsze z RiGCZem.


@Polanin: z tego co ja kojarzę to było bardziej: kolejne dawki nieskutecznej szczepionki, wieczne lockdowny, zagarnianie jak największej władzy przez rząd, paszporty covidowe, przymus szczepienia, social credit score, dystopia.
  • Odpowiedz